fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

RIVIERA BEACH 5*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
RIVIERA BEACH 5* Kelionės į Bulgariją / Rivjera

Viešbutis yra įsikūręs ant jūros kranto, Rivjeros kurorte. Rekomenduojamas ramiam ar šeimoms su vaikais poilsiui.

VIešbučio privalumai:

Rekomenduojamas ramiam poilsiui

Įsikūręs prie smėlėto paplūdimio

Geras aptarnavimas

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Rivjeros kurorte, apie 27 km iki Varnos oro uosto, apie 17 km iki Varnos miesto centro, apie 50 m iki paplūdimio.

Pastatytas 2004 metais. Viešbutį sudaro du 5-ių ir 6-ių aukštų pastatai. Viso yra 290 numerių.

Standard Sea View

 • Kambario plotas apie 35 m2
 • Maksimalus apgyvendinimas – 2+1 asm
 • Gali būti papildoma vieta: 1 išskleidžiamas fotelis arba 1 išlankstoma lova

Junior Suite Sea View

 • Kambario plotas apie 44,6 m2
 • Maksimalus apgyvendinimas – 2+1 asm
 • L formos patalpos su dvigule lova, 2 išskleidžiamais foteliais

One Bedroom Suite Sea View

 • Kambario plotas apie 65 m2
 • Maksimalus apgyvendinimas – 2+2 asm
 • Miegamasis su dvigule lova arba 2 viengulėmis lovomis, svetainės su išlankstoma sofa
 • Kambariai atskirti durimis

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

VANDENS PARKAS- AQUA PARADISE

 Nesebare įkurtas vandens parkas turi daugiau nei 20 atrakcionų: vandens kalneliai, tuneliai, baseinai.  Bendras čiuožyklų ilgis viršija 650 m, o jie yra tarp egzotiškų pilių, baseinų, restoranų

ALADŽOS VIENUOLYNAS

Aladžos vienuolynas – vienas žymiausių viduramžių vienuolynas esantis uoloje palei juodosios jūros pakrantę. Aladžos vienuolynas yra vienas iš nedaugelio urvų vienuolynų Bulgarijoje, kuriame yra aiškiai atskiriamos skirtingos patalpos ir jų funkcijos. Vienuolyno patalpos iškaltos ir išdėstytos dviem lygiais beveik 40 m aukščio kalkakmenio uoloje.

Emine kyšulys

Emine kyšulys (Cape Emine) – vienas iš vaizdingiausių gamtos paminklų Bulgarijoje. Daugiau nei 250 metrų nuo kyšulio yra šimtai povandeninių ir virš vandens esančių uolų. Todėl pakrantė yra labai pavojinga laivybai, jūreiviai jos vengia. Prie kyšulio yra švyturys, nukreipiantis laivus į Burgaso įlanką.

Atanasovsko ežeras

Atanasovsko ežeras – druskos tvenkinys ir populiarus sveikatingumo objektas Bulgarijoje. Burgaso ežeras yra gražus ryškiai rožinis ežeras, kurio spalvą lemia didelis kiekis druskos. Manoma, kad ežeras turi gydomųjų savybių.

Jūros sodas

Varnoje yra įsikūręs seniausias ir didžausias viešasis parkas- Jūros sodas ( Sea Garden). Jis yra vienas lankomiausių vietų Bulgarijoje. Šis parkas yra turistų traukos centras ir nacionalinio kraštovaizdžio architektūros paminklas. Jūros sode taip pat yra daugybė lankytinų dalykų: Kosmonautų alėja, observatorija ir planetariumas, teatras po atviru dangumi ir t.t

KARALIŠKIEJI VASAROS RŪMAI „Evksinograd Residence

Dvaro namo išorė yra labai panaši į Prancūzijos dvarus: puošnus ir gražus. Aplink dvarą esančiame parke rasite  daug retų rūšių augalų. Čia gaminami „Chardonnay“, „Riesling“, „Traminer“, „Muscat Ottone“ ir „Vratsa Muscat“ vynai. Šis dvaras yra įsikūręs netoli Šv. Konstantino ir Elenos kurorto.

NESEBARAS

Nesebaras– išskirtinis, istorija dvelkiantis pajūrio miestas. Šiame mieste gausu bažnyčių: Gabrieliaus bažnyčia, Šv. Sofijos , vienuolynų, siauros grįstos akmenimis gatvelės, senasis vėjo malūnas.

Pomorjė ežeras

Pomorjė ežeras- tai itin druskinga natūrali lagūna. Ežeras yra pailgos formos apie 6 ​​km ilgio. Ežero dugnas yra padengtas juodu purvu, kuriame gausu mineralų. Didelis druskos kiekis sukūrė unikalią aplinką, kurioje įvairios gyvūnų ir augalų rūšys sugebėjo prisitaikyti, pavyzdžiui, sūrymo krevetės (Artemia) ir stiklinės misos augalas (Salicornia europaea). Teritorijoje aplink ežerą yra dviejų tipų maršrutai: ornitologinis-skirtas paukščių stebėtojams, ir botaninis-skirtas augalų mėgėjams.

RAVADINOVO PILIS

Ravadinovo pilis (Ravadinovo Castle) yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bulgarijoje, Sozopolio kurorte. Ji buvo pastatyta iš 20 000 tonų akmens, specialiai išgauto iš Strandžos kalnų. Šiame parke galite pamatyti: keletą tūkstančių egzotiškų medžių, augalų ir gėlių, taip pat yra gilūs ežerai prie kurių būriuojasi juodosios gulbės, pelikanai ir antys. Taip pat galite pasinerti į siūlomus žaidimus: ,,pabėgimas,,  , ,,lobių ieškotojų žaidimas,,  bei žaidimas skirtas tik suaugusiems: „Septynių mirtinų nuodėmių žaidimas“. Šioje pasakiškoje pilyje galite apsilankyti ir karališkoje vyninėje bei degustuoti vyną. 

Bulgarija Orlovo oko – Erelio akies apžvalgos aikštelė

Orlovo Oko – Erelio akies apžvalgos aikštelė. Ši apžvalgos aikštelė yra pastatyta 1563 m aukštyje virš vandens lygio, Šv. Ilijos“ viršūnėje. Niekur kitur nepatirsite šio neapsakomo jausmo, kaip tik atsistojus Erelio akyje. Tad galėsite mėgautis atsiveriančiais vaizdais: Buinovo tarpeklis ( vienas ilgiausių tarpeklių Bulgarijoje), kalnai, vinguriuojanti upė

Rilos nacionalinis parkas

Rilos nacionalinis parkas- vienas didžiausių parkų esančių Bulgarijoje. Parke yra itin retų ir nykstančių gyvūnų rūšių, įvairios biologinės ekosistemos, taip pat yra keletas didžiausių Balkanų pusiasalio upių.

RILOS VIENUOLYNAS

Žymiausias Bulgarijos vienuolynas iškilęs Rilos kalnusoe ir daugiau nei 1000 metų buvo dvasinis centras. Komplekso kiemo centre yra pagrindinė bažnyčia „Mergelės gimimas“ ir Hrelio bokštas, taip pat istorijos ir etnografijos muziejus. Vienuolynas taip pat garsus savo  biblioteka, kurioje saugoma daugybė svarbių bulgarų rašytinių įrašų.

Septyni ežerai

Septyni ežerai – nuostabių ledyninių ežerų grupė. Ši ledynų ežerų grupė yra aukštai Rilos kalnuose. Tinkamas laikas aplankyti ežerus yra vasaros mėnesiai, nes net ir birželį ežerai gali būti užšalę. Prie ežerų patekti nėra lengva

SOFIJA

Sofija – ne tik Bulgarijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Šis miestas – svarbus šalies kultūrinis, mokslinis, administracinis, industrinis ir turistinis centras.

Sozopolis

Sozopolis – gražus senovinis pajūrio miestas, puikiai tinkantis ramiam, romantiškam pasivaikščiojimui.

 

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Bulgariją
Regionas Regionas:
Rivjera
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
5*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: