fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

DELPHIN BE GRAND RESORT 5 *

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
DELPHIN BE GRAND RESORT 5 * Antalija / Kelionės į Turkiją

Šis 5 žvaigždučių  viešbutis idealiai tinka šeimyniniam poilsiui su vaikais. Viešbutis yra įsikūręs netoli oro uosto, tad pervežimas gana trumpas. Pati viešbučio teritorija yra gan didelė,  tačiau yra patogiai išdėstyti restoranai, baseinai bei yra jaukių kampelių. Vyksta puikūs pramoginiai renginiai, yra daug veiklos vaikams: vandens pramogų parkas, mini klubai, atrakcionų parkas, žaidimų aikštelės.

VIešbučio privalumai:

Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui

Vandens pramogų parkas

Atrakcionų parkas

Kino salė

Trumpas pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Apie 10 km iki oro uosto, apie 15 km iki Antalijos miesto centro, ant jūros kranto.

Bendras plotas apima 112 000 m2, paskutinį kartą atnaujintas 2016 metais. Viešbutį sudaro keturi 9 aukštų pastatai.

Be Trendy Standard Land View

 • Kambario plotas apie 35 kv.m
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 2+2

Be Trendy Standard Sea Side

 • Kambario plotas apie 35 kv.m
 • Langai į jūros pusę
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 2+2

Be Trendy Standard Sea View

 • Kambario plotas apie 35 kv.m
 • Tiesioginis vaizdas į jūrą
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 3+1

Be Large Standard Land View

 • Kambario plotas apie 42 kv.m
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 3+1

Be Family A Sea Side View

 • Kambario plotas apie 56 kv.m
 • Langai į jūros pusę
 • 2 miegamieji, atskirti durimis
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 4+1

Royal Suite

 • Kambario plotas apie 104 kv.m
 • Dviejų aukštų numeris
 • Yra galimybė išsivirti kavos, arbatos
 • Maksimalus apgyvendinimas – 4

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

Hadriano vartai

Hadriano vartai (tr. Hadriyanüs Kapisi ) yra galbūt žymiausia istorinė vieta Antalijoje:  trigubi vartai tapo pagrindiniau įėjimų į miestą. Hadriano vartai buvo pastatyti 130 m. Po Kristaus imperatoriaus Hadriano apsilankymo atminimui.

Hadriano vartai primena tipišką romėnų triumfo arką. Jo trys arkos yra vienodo dydžio – 4,15 metro pločio ir 6,18 metro aukščio, matuojant iki lanko viršaus. Visos konstrukcijos aukštis yra daugiau nei 8 metrai nuo senovinio grindinio iki antablemento viršaus.

 

Duden kriokliai

Duden kriokliai, kurie yra krioklių grupė, susidedanti iš dviejų nuostabių krioklių: Upper Duden ir Lower Duden.

Viršutinis Dudeno krioklys, dar kitaip vadinamas Aleksandro kriokliu, kuris yra prie Duden upės, 10 km į šiaurę nuo miesto centro . Šį krioklį puošia kelios kaskados, esančios gražioje parko apsuptyje.

Žemutinio Dudeno krioklys yra 8 km atstumu nuo miesto centro, netoli Karpuzkaldiran paplūdimio.

OLUDENIZ

Neapsakomo grožio lagūna/ įlanka- mažytis rojus žemėje. Oludenizas laikomas viena gražiausių vietų Turkijoje. Čia vandens spalva vyrauja nuo šviesios turkio iki akinančios žydros.

Kapadokija

Kapadokija tai uniklaus regionas susiformavęs prieš 60 mln. metų išsiveržus Erciyes ir Hassan ugnikalniams. Kraštovaizdį suformavo vulkaninė erozija. Tiršti pelenai sutvirtėjo į minkštą uolą, vadinamą tufu, ir laikui bėgant tufo uolienas paveikė vėjas ir vandnuo, sukurdamos ikoniškus fėjų kaminus, kuriuos matome šiandien.

Kapadokijoje yra nemažai požeminių miestų, kai kuriuos sujungia tunelių tinklas. Šios požeminės gyvenvietės atsirado dėl minkštos uolienos lankstumo.  O net du Derinkuyu ir Kaymakli požeminiai miestai buvo įtraukti į Unesco pasaulio paveldo sąrašą.

Atostogaujant Turkijoje skraidymas oro balionu turėtų būti jūsų kelionių sąraše. Nes tik Kapadokijoje yra viena geriausių vietų skristi su oro balionais: pasakų kaminai, spalvingi slėniai, iš uolos iškaltos bažnyčios, bei kur dar atsiveria kvapą gniaužiantys regiono vaizdai.

STAMBULAS

Stambulas – įspūdingas miestas, besidriekiantis per du žemynus: Europą ir Aziją. Šiuos du žemynus skiria Bosforo sąsiauris. Šiame viename didžiausių miestų susijungia rytų ir vakarų kultūros. Dauguma lankytinų vietų yra sutelktos senamiestyje Sultanahmet dalyje. Šiame didžiuliame mieste lankytinų objektų tikrai yra gausybė, būtų galima vardinti ir vardinti, tačiau pateikiame vienus žinomiausių: Mėlynoji mečetė (Sultanahmet) , Topkapi rūmai, Šv.Sofijos soboras (Hagia Sophia) , Galatos bokštas, Suleimano mečetė, Grand Bazar, Bazilikos cisterna..

Pamukalė

Pamukalės mineralinės versmės – gamtos stebuklas, kuris dar 1988 metais buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienas svarbiausių ir lankomiausių objektų Turkijoje, garsėjantis gydomaisiais terminiais šaltiniais ir baltomis kalcio terasomis. Pamukalė išvertus į lietuvių kalbą reiškia „medvilnės pilis“. Vanduo, kuriame gausu druskų, tekėdamas kalnų šlaitais žemyn netenka anglies dioksido, dėl šios priežasties formuojasi balti kalkių sluoksniai. Žiūrint iš tolo, Pamukalė atrodo kaip žydintys medvilnės laukai. Manoma, kad šis gamtos stebuklas susiformavo maždaug prieš 14 tūkstančių metų, o baltos terasos atsirado tekant šiltosioms versmėms. Šioje srityje yra 17 karštų vandens šaltinių, kuriuose temperatūra svyruoja nuo 35 iki 100 laipsnių bei urvas, pavadintas Plutoniu, susiformavęs aktyviosios vulkaninės veiklos metu, besiveržiant dujoms.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Turkiją
Regionas Regionas:
Antalija
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
5*
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: