fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

COOK’S CLUB SUNNY BEACH 4*

Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
Thumbnail of
COOK’S CLUB SUNNY BEACH 4* Kelionės į Bulgariją

Cook Club Sunny Beach 4 žvaigždučių viešbutis, kuris tikrai atitinka ir visas 5 žvaigždutes! Šis viešbutis yra skirtas tik suaugusiems, ne jaunesniems nei 16 metų amžiaus.
Modernus, šiuolaikiškas viešbučių kompleksas Bulgarijoje yra labai pamėgtas keliautojų. Kompleksas yra pietinėje kurorto dalyje, šalia nuostabaus paplūdimio su garsiais naktiniais klubais ir netoli esančio senovės Nesebaro miesto, kuris yra saugomas UNESCO.

Tai linksmybių ir bohemiško stiliaus rojus. Atsipalaiduok ir pasinaudok geriausiais viešbučio pasiūlymais!
Cantina restorane galėsite mėgautis vietiniais ir tarptautiniais virtuvės patiekalais. Čia siūlomi įvairūs veganiški ir vegetariški patiekalai, vietiniai patiekalai ir sveiki kulinariniai šedevrai.

VIešbučio privalumai:

Tik suaugusiems 16+

Atnaujintas 2019 metais

Modernus, bohemiško stiliaus viešbutis

Netoli Nesebaro miesto

Veganiška ir vegetariška virtuvė

Viešbučio aprašymas - kur jūs ilsėsitės

Saulėto kranto kurorte, apie 25 km iki Burgaso oro uosto, apie 3 km iki kurorto centro, apie 400 m iki paplūdimio.

Standard

2 viengulės lovos ir išskleidžiama sofa, maks. 3 asm., 18 m2

Standard Sea View

2 viengulės lovos ir išskleidžiama sofa, maks. 3 asm., 18 m2

Studio

vieno kambario numeris, 4 viengulės lovos ir išlankstoma sofa, maks. 5 asm., 40 m2

restoranai: 1 (su terasa, iki 450 asm.) prie baseino: skėčiai, gultai - nemokamai valiutos keitykla barai: 1 (baras fojė, baras prie baseino) prie baseino: paplūdimio rankšluosčiai užstatas drabužių valymo paslaugos (už papildomą mokestį) baseinai: 2 (atviri) belaidis internetas nemokamai automobilių stovėjimo aikštelė už papildomą mokestį (25 vietų)

paplūdimyje: skėčiai, gultai už papildomą mokestį. smėlio miesto

AKMENŲ MIŠKAS

Akmenų miškas yra įsikūręs į vakarus nuo Varnos maždaug už 18 km. Milžiniškos akmeninės kolonos yra unikalus gamtos reiškinys. Akmenų miškas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.

ALADŽOS VIENUOLYNAS

Aladžos vienuolynas – vienas žymiausių viduramžių vienuolynas esantis uoloje palei juodosios jūros pakrantę. Aladžos vienuolynas yra vienas iš nedaugelio urvų vienuolynų Bulgarijoje, kuriame yra aiškiai atskiriamos skirtingos patalpos ir jų funkcijos. Vienuolyno patalpos iškaltos ir išdėstytos dviem lygiais beveik 40 m aukščio kalkakmenio uoloje.

VANDENS PARKAS- AQUA PARADISE

 Nesebare įkurtas vandens parkas turi daugiau nei 20 atrakcionų: vandens kalneliai, tuneliai, baseinai.  Bendras čiuožyklų ilgis viršija 650 m, o jie yra tarp egzotiškų pilių, baseinų, restoranų

Atanasovsko ežeras

Atanasovsko ežeras – druskos tvenkinys ir populiarus sveikatingumo objektas Bulgarijoje. Burgaso ežeras yra gražus ryškiai rožinis ežeras, kurio spalvą lemia didelis kiekis druskos. Manoma, kad ežeras turi gydomųjų savybių.

Emine kyšulys

Emine kyšulys (Cape Emine) – vienas iš vaizdingiausių gamtos paminklų Bulgarijoje. Daugiau nei 250 metrų nuo kyšulio yra šimtai povandeninių ir virš vandens esančių uolų. Todėl pakrantė yra labai pavojinga laivybai, jūreiviai jos vengia. Prie kyšulio yra švyturys, nukreipiantis laivus į Burgaso įlanką.

Kaliakros kyšulys

Kaliakros kyšulys- tai vienas gražiausių kyšulių esantis netoli Rumunijos pasienio. Šis kyšulys yra apipintas įvairiomis legendomis. Viena legendų pasakoja, kad kelios bulgarų merginos nusprendė šokti nuo aukšto kyšulio į jūrą, kad nebūtų pagautos turkų ir nereikėtų atsiversti į islamą. Taip pat čia yra golfo aikštynai bei gamtos draustinis.

KARALIŠKIEJI VASAROS RŪMAI „Evksinograd Residence

Dvaro namo išorė yra labai panaši į Prancūzijos dvarus: puošnus ir gražus. Aplink dvarą esančiame parke rasite  daug retų rūšių augalų. Čia gaminami „Chardonnay“, „Riesling“, „Traminer“, „Muscat Ottone“ ir „Vratsa Muscat“ vynai. Šis dvaras yra įsikūręs netoli Šv. Konstantino ir Elenos kurorto.

NESEBARAS

Nesebaras– išskirtinis, istorija dvelkiantis pajūrio miestas. Šiame mieste gausu bažnyčių: Gabrieliaus bažnyčia, Šv. Sofijos , vienuolynų, siauros grįstos akmenimis gatvelės, senasis vėjo malūnas.

Bulgarija Orlovo oko – Erelio akies apžvalgos aikštelė

Orlovo Oko – Erelio akies apžvalgos aikštelė. Ši apžvalgos aikštelė yra pastatyta 1563 m aukštyje virš vandens lygio, Šv. Ilijos“ viršūnėje. Niekur kitur nepatirsite šio neapsakomo jausmo, kaip tik atsistojus Erelio akyje. Tad galėsite mėgautis atsiveriančiais vaizdais: Buinovo tarpeklis ( vienas ilgiausių tarpeklių Bulgarijoje), kalnai, vinguriuojanti upė

Pomorjė ežeras

Pomorjė ežeras- tai itin druskinga natūrali lagūna. Ežeras yra pailgos formos apie 6 ​​km ilgio. Ežero dugnas yra padengtas juodu purvu, kuriame gausu mineralų. Didelis druskos kiekis sukūrė unikalią aplinką, kurioje įvairios gyvūnų ir augalų rūšys sugebėjo prisitaikyti, pavyzdžiui, sūrymo krevetės (Artemia) ir stiklinės misos augalas (Salicornia europaea). Teritorijoje aplink ežerą yra dviejų tipų maršrutai: ornitologinis-skirtas paukščių stebėtojams, ir botaninis-skirtas augalų mėgėjams.

RAVADINOVO PILIS

Ravadinovo pilis (Ravadinovo Castle) yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bulgarijoje, Sozopolio kurorte. Ji buvo pastatyta iš 20 000 tonų akmens, specialiai išgauto iš Strandžos kalnų. Šiame parke galite pamatyti: keletą tūkstančių egzotiškų medžių, augalų ir gėlių, taip pat yra gilūs ežerai prie kurių būriuojasi juodosios gulbės, pelikanai ir antys. Taip pat galite pasinerti į siūlomus žaidimus: ,,pabėgimas,,  , ,,lobių ieškotojų žaidimas,,  bei žaidimas skirtas tik suaugusiems: „Septynių mirtinų nuodėmių žaidimas“. Šioje pasakiškoje pilyje galite apsilankyti ir karališkoje vyninėje bei degustuoti vyną. 

Rilos nacionalinis parkas

Rilos nacionalinis parkas- vienas didžiausių parkų esančių Bulgarijoje. Parke yra itin retų ir nykstančių gyvūnų rūšių, įvairios biologinės ekosistemos, taip pat yra keletas didžiausių Balkanų pusiasalio upių.

RILOS VIENUOLYNAS

Žymiausias Bulgarijos vienuolynas iškilęs Rilos kalnusoe ir daugiau nei 1000 metų buvo dvasinis centras. Komplekso kiemo centre yra pagrindinė bažnyčia „Mergelės gimimas“ ir Hrelio bokštas, taip pat istorijos ir etnografijos muziejus. Vienuolynas taip pat garsus savo  biblioteka, kurioje saugoma daugybė svarbių bulgarų rašytinių įrašų.

Septyni ežerai

Septyni ežerai – nuostabių ledyninių ežerų grupė. Ši ledynų ežerų grupė yra aukštai Rilos kalnuose. Tinkamas laikas aplankyti ežerus yra vasaros mėnesiai, nes net ir birželį ežerai gali būti užšalę. Prie ežerų patekti nėra lengva

SOFIJA

Sofija – ne tik Bulgarijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Šis miestas – svarbus šalies kultūrinis, mokslinis, administracinis, industrinis ir turistinis centras.

Sozopolis

Sozopolis – gražus senovinis pajūrio miestas, puikiai tinkantis ramiam, romantiškam pasivaikščiojimui.

 

Jūros sodas

Varnoje yra įsikūręs seniausias ir didžausias viešasis parkas- Jūros sodas ( Sea Garden). Jis yra vienas lankomiausių vietų Bulgarijoje. Šis parkas yra turistų traukos centras ir nacionalinio kraštovaizdžio architektūros paminklas. Jūros sode taip pat yra daugybė lankytinų dalykų: Kosmonautų alėja, observatorija ir planetariumas, teatras po atviru dangumi ir t.t

Velnių tiltas

Velnių tiltas (Dyavolski Most)- viduramžių laikų senovinis tiltas, kuris driekiasi per Arda upę. Norite tikėkite, norite ne, tačiau legenda byloja jog statybininkas sudarė sandorį su pačiu velniu, kad pastatytas tiltas nebūtų nuplautas Ardos upės. Šiame susitarime velnias reikalavo, jog tiltas būtų pastatytas per 40 dienų, kad jis apsigyvens žmonos šešėlyje kuri mirs statybų metu, kad jo atvaizdas būtų atvaizduotas šiame tilte: matomas ir nematomas bei liečiamas ir neegzistuojantis. Jei statybininkas negalėtų išpildyti visų velnio reikalavimų, tai jis pasiimtų ir jo sielą. Tačiau statybininkas sugebėjo nustebinti net patį velnią.
Tiltas iš abiejų pusių yra apsuptas stačiais šlaitais, jo ilgis apie 56 m , o plotis tik 3,5 m . Velnio tiltas turi net tris arkas.
Jis yra tarp Dyadovtsi ir Latinka kaimų, 10 km nuo Ardino ir apie 5 km nuo Dyadovtsi.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Bulgariją
Regionas Regionas:
Viešbučio kategorija Viešbučio kategorija:
4*

Sandra
Turite klausimų?
Susisiekite!

keliones@1000myliu.lt
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: