fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

TOP blogiausi Egipto, Hurghados regiono viešbučiai

Šiuo metu vis daugiau ir daugiau žmonių išdrįsta vėl keliauti ir atostogauti šiltose šalyse, tokiose kaip Turkija, Egiptas, Kipras ar kitos šalys. Galbūt ne kiekvienam, bet daugeliui yra tekę grįžti iš atostogų nusivylus pasirinktu viešbučiu, jų kambariais, aptarnavimu ar maistu, tad viešbučio pasirinkimui reikia skirti itin didelį dėmesį arba patikėti profesionalams.

Tarp daugybės pasiūlos kartais tikrai sunku išsirinkti, kas galėtų atitikti Jūsų norus ir patenkinti visus jūsų lūkesčius. Dauguma, kas yra keliavę ir patyrę nusivylimą žino, kad viešbučių patalpintos nuotraukos kartais tikrai neatitinka realybės.  Juk kiekvienas mūsų išleidęs pinigus atostogoms pirmiausia tikimės gauti viską kas buvo siūloma ir žadėta. Norime be vargo ir galvos skausmo praleisti visas savo atostogas, o ką jau kalbėti apie geras emocijas ir atsiminimus.

1000 mylių kelionių agentės yra apkeliavusios ne vieną šalį ir mačiusios tikrai daugybę viešbučių.

Atostogos užsienyje gali tapti tikru pragaru, o kad taip neatsitiktų mūsų kelionių agentūra būtent tuo ir rūpinasi. Savo klientams siūlome tik geriausias keliones, atostogas ir viešbučius. Patys išbandę ir viską patyrę gyvai, drąsiai galime Jums suplanuoti svajonių atostogas. 

 

Dažniausiai visi kalba apie TOP geriausius viešbučius, kuriuos verta aplankyti ir juose praleisti savo atostogas.

Mes, 1000myliu.lt, norime aprašyti nerekomenduojamų Egipto viešbučių TOP, kuriuos matėme savo akimis ir antrą kartą tikrai nevyktume, o tuo labiau nesiūlytume savo klientams.

Iš visų matytų viešbučių išrinkome labiausiai nerekomenduojamus, jei norite turėti tikrai kokybiškas atostogas jų nesirinkite.

 

MENAVILLE SAFAGA 4*, Hurghada

Viešbutis atrodo labai padėvėtas, nešvarus ir nehigieniškas. Visiškai neatitinka kainos ir kokybės santykio, o tuo labiau pateikto vaizdo per nuotraukas. Aptarnavimas ir priėmimas baisus. Patalynė, užuolaidos neskalbtos ir purvinos. Pastovios problemos su kondicionieriumi.

 

LE PACHA 4*, Hurghada

Atvykus į šį viešbutį iš karto pajusite, kad jis nėra vertas 4* statuso. Pagal mumis jis yra vertas vos 2*. Pradedant nuo aptarnavimo ir baigiantis kambariais, buvo baisu žiūrėti. Viešbutis yra reikalaujantis renovacijos, kambariai nešvarūs ir netvarkingi, o dirbančiam personalui tikrai rekomenduotume pakeisti požiūrį į svečius. Šio viešbučio vienintelis pliusas, kad yra Hurghados mieste.

 

KING TUT AQUA PARK BEACH RESORT 4*, Hurghada

Prisiregistruoti į kambarį trunka labai ilgai, o personalas labai nemalonus. Naktimis labai triukšminga, o gėrimai ir maistas nuolat kartojasi ir yra nekokybiški.

 

SPHINX AQUA PARK BEACH RESORT 4*, Hurghada

Tik įžengus į viešbučio teritoriją buvo galima pastebėti netvarkingą aplinką, beprotiškai nemalonus kvapas, dėl blogai veikiančios ventiliacijos ir kondicionierių. Personalo aptarnavimas buvo ne pats geriausias. Šio viešbučio kaina, tikrai neatitinka kainos ir kokybės santykio.

 

LABRANDA CLUB MAKADI 4*, Hurghada

Apsigyvenus šiame viešbutyje rasite senovinio stiliaus, netvarkingus kambarius, o pats viešbutis labai „nudrožtas“ ir tikrai neatitinka skelbiamų nuotraukų vaizdo. Sienos nusilupusios, o pačiame viešbutyje labai nešvaru, norint pasideginti pliaže rasite ir purvinus gultus.

 

Kylant klausimų dėl kelionių ir norint gauti atviriausią nuomonę apie viešbučius, 1000myliu.lt komanda su malonumu padės išsirinkti Jums tinkamiausią kelionės kryptį ir viešbutį, kad Jūsų atostogos taptų geriausiu poilsiu.

Su meile, Jūsų 1000 mylių komanda

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: