fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

TOP 10 paplūdimių Tenerifėje

Didžiausioje Ispanijos Kanarų grandinėje, esančioje Atlanto vandenyne, prie pat Maroko krantų, Tenerifėje ištisus metus šviečia saulė, egzotiški gamtos peizažai ir kai kurie įspūdingiausi smėlio ruožai, kuriuos galite sutikti už šalies ribų. Karibų jūroje arba Ramiojo vandenyno pietuose.

Čia yra 10 geriausių Tenerifės paplūdimių. Kiekvienas iš jų išryškina savo unikalų stilių ir patrauklumą, pasiūlydamas kažką patrauklaus beveik visiems – nuo saulės gerbėjų iki aktyvių sportuojančių žmonių. Geriausia, kad visi šie paplūdimiai yra lengvai pasiekiami automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų.

1. PLAYA DE LA TEJITA


Vienas didžiausių natūralių paplūdimių saloje Playa de la Tejita yra netoli nuo ramaus jėgos aitvarų sporto prieglobsčio El Médano rytinėje pakrantėje. Mažiau nei už pusvalandžio kelio automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų, šis vėjo skleidžiamas smėlio paplūdimys vingiuoja tiesiai į stulbinamą orientyrą – Raudonąjį kalną arba Montaña Roja, iškilusią tiesiai iš akvamarino jūros.
Šis auksinio smėlio paplūdimys, mėgstamas tiek gamtos mylėtojų, tiek ramios vietelės ieškančių turistų. Savaitės metu yra beveik apleistas, o dauguma turistų jo beveik ir neatranda. Palyginti sekliu vandeniu ir žavia įlanka Playa de la Tejita sužavės tuos, kurie nori visiškai pabėgti nuo civilizacijos.

2. PLAYA DE LAS TERESITAS


Šis paplūdimys primena vaizdą iš atviruko. Paplūdimys esantis šiaurės rytinėje salos pakrantėje, netoli sostinės Tenerifės Santa Kruzo, yra tik maždaug valandos kelio automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų. Sunku būtų rasti gražesnį paplūdimį nei žmogaus sukurtas Playa de las Teresitas. Dviejų kilometrų ilgio šilkinį Sacharos auksinį smėlį puošia banguojantys palmių lapeliai ir sklidinas turkio spalvos vanduo.
Nepaisant žinomo grožio ir lengvo priėjimo prie daugybės restoranų, kuriuose patiekiami šviežios žuvies, bokadilijos ir ispaniški užkandžiai, šis paplūdimys paprastai yra neperpildytas.

3. PLAYA DEL DUQUE


Balto smėlio paplūdimys su elegantiškais dryžuotais nameliais ir šiaudiniais skėčiais, kuriam vadovauja nuostabus kolonijinio stiliaus restoranas ant polių. Playa del Duque yra meka tiems paplūdimio lankytojams, kurie trokšta gyvybės ir dievina būti pačiame visko centre.
Įsikūręs vakariniame Kosta Adechės pakraštyje, 10 minučių kelio automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų, šis paplūdimys ne tik žada saulėtas valandas ir pasiplaukiojimus, bet ir skaniu restoranus kur galėsite ir pavalgyti ir pasimėgauti kokteiliais.

4. PLAYA EL BOLLULLO


Puošnus juodo smėlio El Bollullo paplūdimys suteikia autentišką tikrosios Tenerifės skonį. Šis paplūdimys, esantis žemiau uolų, esančių už bananų plantacijų, į rytus nuo Puerto de la Kruzo, iš naujo apibrėžia „nuošalumo“ sąvoką. Vis dėlto iki nuostabių Tenerifės CLC World kurortų važiuojama maždaug apie valandą.

5. PLAYA JARDIN

Šis juodo smėlio paplūdimys šiauriniame Puerto de la Kruzo mieste siūlo daugybę malonumų, kurie patiks beveik visiems. Išskirtinis Playa Jardin bruožas yra nuostabūs atogrąžų sodai, įskaitant žmogaus sukurtą krioklį, kuriuos suprojektavo žinomas ispanų menininkas ir architektas César Manrique, kaip dalį savo naujoviško plano sukurti stebuklingą salos pakrantę.
Tolumoje stūksanti didinga ir dažnai sniegu padengta aktyvaus ugnikalnio Teidės kalno viršūnė ir gyva augalų bei gėlių gausa, šliaužianti beveik iki juodo smėlio.

6. PLAYA LAS VISTAS


Vos 10 minučių kelio automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų, Playa de las Vistas Los Cristianos yra erdvus 850 metrų nesugadinto auksinio smėlio plotas. Šis gerai prižiūrimas paplūdimys su mėlyna vėliava puikiai tinka šeimoms dėl saugių maudymosi sąlygų ir lengvo privažiavimo.
Įvairaus amžiaus paplūdimio lankytojai galės pasipliuškenti gaivioje mėlynai žalioje jūroje. Po visko eikite į promenadą, kur gausu ledų kioskų, restoranų ir parduotuvių.

7. PLAYA DE LOS GIGANTES


Virš uolų, kylančių iki 800 metrų aukščio, juodo smėlio Playa de los Gigantes paplūdimys yra salos vakaruose. Įsivaizduokite, kaip tobulinate savo įdegį, kai žiūrite į ramią įlanką, kurią riboja stačiai akmeniniai kalnų šlaitai, kurie staigiai leidžiasi žemyn į jūrą.
Nepaisant to, kad Playa de los Gigantes yra populiari vieta, gamtos žavesys, kuris yra vos už pusvalandžio kelio nuo CLC World Tenerifės kurortų, leis jums pasijusti taip, lyg atsidūrėte savo išsvajotoje vietoje.

8. FAÑABÉ PAPLŪDIMYS


Vos už 8 minučių kelio automobiliu nuo CLC World Tenerifės kurortų esantis Fañabé paplūdimys vilioja tuos, kurie mėgsta nuolatinį aktyvumą ir mėgsta leisti valandas dalyvaudami įvairiausiose vandens sporto šakose.
Šiame smėlėtame paplūdimyje galite mėgautis nuo vandens motociklų ir parasparnių iki bananų ir irklenčių. Be to, tiems, kurie yra mažiau linkę užsiimti aktyviu sportu, galima pasiplaukioti valtimis stikliniu dugnu, kad pamatytumėte spalvingą povandeninės visatos žvilgsnį prie pat Tenerifės krantų.

9. PLAYA DEL MÉDANO


Greta Playa de la Tejita ir atsiveria nuostabūs bordo atspalvio Montaña Roja arba Raudonojo kalno vaizdai, Playa del Médano yra didžiausias Tenerifės paplūdimys. Dėl vėjuotų sąlygų ir plačiai atviros įlankos Playa del Médano yra gerai žinoma kaip ideali vieta banglenčių sportui, jėgos aitvarams ir burlenčių sportui Tenerifėje. Tačiau tai taip pat puikus paplūdimys tiesiog degintis ir pasigrožėti jūros vaizdais, kurie užgniaužia kvapą.

10. PLAYA DEL CAMISÓN


Švelniai vingiuotas, auksinio smėlio Playa del Camisón yra iškyšulyje tarp Los Kristianoso ir Kosta Adechės, tik maždaug 10 minučių kelio nuo Tenerifės CLC World kurortų. Šis brangakmenį primenantis paplūdimys, kuris yra arti visų pagrindinių pietinių miestų veiksmų, tačiau yra atskirame savo mini pusiasalyje, siūlo daugybę pasirinkimų, atitinkančių daugumą skonių.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: