Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/myliu/domains/1000myliu.lt/public_html/wp-content/plugins/cookielaw/cookielaw.php on line 13
+370 690 71000

TOP 10 lankytinų vietų Tenerifėje

Vienoje iš Ispanijos salų, Tenerifėje, ištisus metus vyrauja subtropinis klimatas, todėl, kad ši sala yra nutoli 160 mylių nuo Afrikos krantų. Išvertus iš vietinės guančų kalbos Tenerifė reiškia ” baltą kalną”, “snieguotą kalną”.  Taip ji vadinama dėl saloje stūksančio kalno – Teidės ugnikalnio. Vulkanas yra laikomas Ispanijos aukščiausia viršūne. Vietiniai juokauja, kad jeigu ugnikalnis neišsiveržė per 20 000 metų, tai jis jau nebeišsiverš niekada.:) Tad tikrai nebijokite ir drąsiai keliaukite aplankyti šią nuostabią salą.
Tenerifėje atrasite pasakiškus smėlio paplūdimius, pušynų miškus, bananų plantacijas, miestus su elegantiškais pastatais, golfų kortus, vandens sporto pramogas… Kaip sakant, tai sala, kurioje kiekvienas ras ką veikti!

tenerife

tenerife3

TOP 10 lankytinų vietų Tenerifėje:

1. Teidės ugnikalnis. Tai salos vizitinė kortelė – atvykus į šią salą būtina aplankyti ir pasigrožėti ugnikalniu.
2. Garachico miestelis. Kadaise buvo užlietas lava, o po to atstatytas. Šiame miestelyje galima maudytis lavos baseinėliuose.

garachico-e1432571146926
3. Loro parkas – tai ne tik zoologijos, bet ir botanikos sodas, kuriame auga begalė rūšių įvairiausių augalų. Jame galima išvysti apie 4 000 papūgų, atstovaujančių 350 rūšių ir porūšių. Be šių margaspalvių paukščių lankytojai gali stebėti beždžionių, gorilų, Galapagų salų vėžlių, delfinų, jūrų liūtų, flamingų, Misisipės krokodilų bei kitų gyvūnų gyvenimą. Šiame parke įrengtas ir didžiausias Europoje delfinų baseinas. O didžiausiame pasaulyje pingvinariume galima akis paganyti į daugiau nei 200 pingvinų. Negana to, parke turistai gali pasivaikščioti po įspūdingą 18 m ilgio tunelį-akvariumą, kuriame plaukioja ne tik įvairios egzotinės žuvys, bet ir 18 ryklių.

loro1
4. Siamo parkas. Milžiniška teritorija, daugybė atrakcionų, milžiniški akvariumai su jūrų plėšrūnais, nepamirštamą įspūdį paliekanti Tailandietiška architektūra pavergia visų  poilsiautojų širdis.

siao
5. San Migelio pilis. Ar norėtumėte atsukti laiką atgal ir pabuvoti tikrame viduramžių turnyre? Priimkite Grafo ir Grafienės pasiūlymą: San Miguel pilyje galėsite pasinerti į viduramžių atmosferą, bei stebuklingą Apvalaus stalo riterių pasaulį.

sanmigel
6. Los Gigantes skardis. Vienas iš gamtos stebuklų – tai 500-800 metrų status skardis, kurį skalauja Atlanto vandenynas.

losgigantes
7. Masca kaimelis. Įsikūręs šiaurės vakaruose tarp kalnų.  Kaimas šiandien vis dar gali pasigirti kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu supančiais sodriais, žaliais miškais, kiparisais ir palmėmis.

masca
8. Guimaro piramidės. Tyrinėtojas Thor Heyerdahl, kuris išsamiai tyrinėjo Peru esančias piramides, persikėlęs į Tenerifę ir pradėjęs domėtis šiais mįslingais statiniais, patvirtino, kad tai tikrai laiptuotos piramidės, kurias galima pamatyti Meksikoje arba Peru. Laiptuotos Guimaro piramidės – stačiakampio formos, šešių pakopų, maždaug 12 metrų aukščio statiniai, kurie pastatyti iš lavos akmenų, nenaudojant cemento.

guimar
9. La Gomeros sala. Ekskursija per Atlanto vandenyną į vieną iš pačių gražiausių salynų, tai Garachonajaus nacionalinis parkas, saugomas UNESCO.
10. Icod de los Viňos – šio vieno seniausio Tenerifės miestelio labiausiai lankoma vieta – Drakono medis. Sakoma, kad šiam medžiui per 1000 metų.

dracon

Įspūdinga ar ne? Atostogų pasiūlymų Tenerifėje ieškok ČIA!