+370 690 71000

Tenerifėje gausu renginių, kuriuos turite aplankyti!

Tenerifėje yra tiek veiklos, jog per atostogas viskam išbandyti ir pamatyti neužteksite laiko. Čia visi ras visko pagal savo poreikius. Nori ramybės – ieškok atokių kampelių poilsiui paplūdimyje, nori gamtos – keliauk į žymiuosius salos parkus, lankyk kaimelius, nori šurmulio – keliauk į sostinę Santą Krusą. O kur dar įdomūs, neįprasti renginiai ir festivaliai vykstantys visoje saloje. Poilsiautojai kviečiami prisijungti ir pajusti tikrąjį salos gyvenimo ritmą.

 

 

Nor jau dauguma renginių praėjo, bet vis dar gali suspėti apsilankyti šiose renginiuose:

Festivalis “San Sebastian”

Data: Sausio 19 – 21 d.

Vieta: Kosta Adechė

Populiarus San Sebastiáno festivalis sujungia vietinius gyventojus iš pietinės salos dallies, o kai kurie atvyksta net iš  netoliese esančios La Gomeros salos.

Po Mišių šventimo San Sebastiano katalikų bažnyčioje pradedama San Sebastiano procesija; vaikščiojant su gyvūnais nuo bažnyčios iki jūros (įskaitant arklį, jaučius, ožkas, avis ir kupranugarus), jie yra palaiminami. Šventiniai renginiai pratęsiami gyva muzika, šokiais, vietos maistu ir vynu.


Tarptautinis Kanarų salų muzikos festivalis

Data: Sausio 11 d. – vasario 17 d.

Vieta: Tenerifė

Tarptautinis 33-iasis Kanarų muzikos festivalio programa 2017-ais metais bus dvigubai didesnė nei praėjusiais metais. Festivalyje dalyvaus 660 muzikantų, simfoniniai ir kameriniai orkestrai, galėsite išgirsti įvairių laikotarpių net 78 muzikos kūrinius.

Festivalio muzika skambės visoje Kanarų salose: Gran Kanarijoje a bus surengta 17 koncertų, Tenerifėje – 16, Fuerteventūroje – 12, Las Palmoje – 11, Lansarotėje – 11, La Gomeroje – 8, El Hierro – 4 ir La Graciosa – 4. Festivalio metu bus surengti “Sigue la musica” projekto 8 koncertai, pritaukiantys jaunuosius atlikėjus.


Tenerifės karnavalas

Data: Vasario 7 – 18 d.

Vieta: Santa Kruzas

Šis karnavalas yra laikomas antruoju populiariausiu pasaulyje. Jis dažnai lyginamas su Rio de Janeiro karnavalu Brazilijoje. Renginys prasideda penktadienio naktį, kuomet gatvėse pasirodo didžiulis paradas. Renginys toliau švenčiamas kiekvieną naktį iki kito trečiadienio, kuris vadinamas Ash Wednesday. Šią dieną yra minimas „Entiero de la Sardina“ (sardinių laidojimas) ir tai yra paskutinė viso įspūdingo karnavalo diena.

Jeigu pasibaigus karnavalui dar liekate Tenerifėje, tuomet savaitė po karnavalo pabaigos yra švenčiamas „Pinata“ savaitgalis. Šeštadienį vyksta įvairūs muzikiniai pasirodymai, o sekmadienį – senų automobilių varžybos.


Tenerifės ėjimo festivalis 2018  “Tenerife Walking Festival 2018”

Data: Gegužės 22 – 26 d.

Vieta: Puerto de la Kruzas

Šis renginys sujungia keliautojus iš skirtingų pasaulio kampelių, skirtingus salos kelius, kurie apima gražiausius kraštovaizdžius (pakrantes, laukinius paplūdimius, kalnų takus). Tai yra puiki proga keliautojams pasigrožėti vaizdais, sudalyvauti įvairiuose renginiuose ir tapti bendruomenės dalimi

 

Keliaujame į Tenerifę