fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Šių metų populiariausios kelionių kryptys

Kaip ir kiekvienais metais ir kaip jau daugelis žino, Turkija ir Egiptas yra pačios populiariausios kelionių kryptys metai iš metų. Šių kelionių krypčių tikriausiai nei viena šalis nepralenks, tačiau pastebėjome, kad mūsų Lietuvaičiai pradeda atrasti ir kitas vietas, kur galima nukeliauti.

Šių metų populiariausia kryptis – Madeira. Kas dar nežino, kas ji tokia yra ir kur ji randasi trumpai supažindinsime su šia Europietiška egzotika. Tai viena gražiausių ir egzotiškiausių salų visoje Europoje. Visus keliautojus pavergusi savu grožiu, nepalieka nei vieno abejingo. Gėlių sala, Atlanto perlas, amžino pavasario sala, mažasis Tailandas – tik pamačius savo akimis įsitikini, kad visi šie epitetai idealiai jai tinka. Viskas, ką jūsų vaizduotė sukuria apie atostogas Portugalijos saloje Madeiroje išsipildys mažiausiai dvigubai.

Antra pagal šių metų populiarumą yra Graikija. Kelionę į Graikiją renkasi ne tik poilsinių kelionių su viskas įskaičiuota mėgėjai, bet ir mėgstantys aktyvias pažintines keliones, kuriose galima susipažinti su šalies istorija ir jos autentiškumu. Kalbant apie Graikiją šiais metais buvo dvi populiariausios salos, kurias rinkosi mūsų klientai: Kreta ir Zakintas. Dvi dieviško grožio ir visiškai skirtingos salos. Zakintas kaip jau žinome visus traukia savo paslaptingumu ir populiariausiu Navagio paplūdimiu (dar kitaip sudužusio laivo paplūdimiu). Kretą renkasi, tie kurie trokšta pažinti Graikijos istoriją, pasigrožėti nuostabaus grožio paplūdimiais ir dieviškai skaniu maistu.

Trečia pagal populiarumą kelionių kryptis tapo Tunisas. Daugumai žmonių keliantis blogas asociacijas, galbūt net baimę keliauti į šią šalį, tačiau nuvykus savo nuomonę pakeičia kardinaliai. Tai dar vienas neatrastas perlas. Puikus pasirinkimas tarp Egipto ir Turkijos. Kas labiausiai keliautojus sužavėjo, kad Tunisas atrodo tarsi geresnioji Egipto versija: labai svetingi žmonės, neįkyrūs, daug lankytinų vietų, tarsi Karibuose balti smėlio paplūdimiai, o maistas labai labai skanus.

Tenerifė dar viena šalis populiarumo viršūnėje. Tai nėra viena pigių kelionių krypčių, tačiau šią šalį kiekvienas mėgstantis keliones privalo aplankyti. Tai dar vienas tobulo grožio kampelis. Mes ją vadiname 1000 įspūdžių sala. Ji tiks ir tiems, kam patinka poilsinės kelionės  ir nori pagulėti prie baseino po palme su gardžia Sangrijos taure ir tiems, kuriems kiekvieną atostogų dieną reikia maksimaliai pamatyti, nueiti, patirti.

Penktoji tarp populiariausių šalių tapo Maljorka. Garsėjanti ne tik pasakiška gamta ir vaizdais, bet ir audringu naktiniu gyvenimu. Salos regionai yra labai skirtingi, tad atitiks kiekvieno turisto interesus.

 

Keliaukime kartu su 1000myliu. Daugiau informacijos: 📞 +37065791919  💌 myliu@1000myliu.lt

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: