+370 690 71000

Robertos ir Raimondo įspūdžiai iš Egipto

robi

EGIPTAS

Keliavome 2016-12-13 – 2016-12-22 dienomis. Apsistojome Hurghados mieste, viešbutyje Mercure 4*. Pats viešbutis paliko tikrai gerą įspūdį, švarus, tvarkingas, modernus. Aptarnavimas viešbutyje nepriekaištingas, aukšto lygio, visi darbuotojai geranoriški, visad šypsosi, sudaro malonią atmosferą. Animatoriai taip pat patiko, vykdė įvairius užsiėmimus dienos metu ir kiekvieną vakarą rodydavo šou pasirodymus. Mums keliaujant ir užsisakant viešbutį su viskas įskaičiuota ko ne didžiausias prioritetas yra maistas. Viešbučio pagrindiniame restorane maistas skanus, švediško stalo pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Kiekviena vakarienė būdavo vis skirtingos temos. Be pagrindinio restorano galima valgyti lauko bare burgerius ir picas, taip pat ir Asian restorane, kur savaitėje vienas kartas nemokamas. Tačiau labai didelio maisto pasirinkimo nėra. Viešbutis tinka jaunimui, jame yra disko klubas.

Apie keliones: iš Tez Tour pirkome tris keliones:  į Kairą, Luksorą ir 1000+1 naktis. Kelionė Kaire ir Luksore paliko daug įspūdžių ir gerų prisiminimų, o 1000+1 naktis buvo neįdomi, nusivylėme, tikrai nerekomenduoju, nes ten nieko įdomaus nepamatysite, jus nuveš į kitą viešbutį, kur žiūrėsite pasirodymą (mums mūsų viešbučio animatorių pasirodymai buvo geresni už šį) nežinau, gal čia mums pasitaikė, bet tas pasirodymas buvo neparuoštas iki galo publikai, kuri moka už tai pinigus. Pasirodė ugnies žmogus, šoko šokėjos, kurios nemokėjo šokti, po pasirodymo jos net nesulaukė aplodismentų ir vyrai jodinėjo žirgais. Mums buvo nuobodu, laukėme kada greičiau pasibaigs pasirodymas ir galėsime vykti namo. Taip pat viešbučio paplūdimyje yra įsikūrusi vietinių egiptiečių ekskursijų kompanija Funfly iš kurios pirkome šias ekskursijas: vykome į visos dienos safari keturračiais į beduinų kaimą, plaukėme laivu pas delfinus, taip pat plaukėme laivu su stikliniu dugnu ir skraidėme vandens parašiutu. Tikrai rekomenduoju šias ekskursijas pirkti būtent iš jų, visos ekskursijos buvo nerealios, atidirbtos nuo – iki, dėmesys kiekvienam. Plaukdami matėme būrius delfinų,  tiesa, prieš perkant ekskursiją garantavo, kad jei nematysime delfinų, kita kelionė bus nemokamai, tačiau negirdėjau nei vieno, kas su jais plaukė ir jų nematė. Atliekant paviršinį nardymą, žiūrėjimą į koralus, jei bijai plaukti savarankiškai, nepaleidžia tavo rankos ir viską aprodo. Tikrai super FUNFLY komanda ir dar kelionės kiek pigesnės negu kitur, tad jais galite 100 % pasitikėti.

Apie taxi: mes į miestą vykome nuo gatvės pagautu taxi, nes jo kaina į abu galus buvo 4 eur, o viešbučio taxi kaina 15 eur.

robi1

robi2

robi3

robi4

robi6

robi7

robi18