fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Patarimai keliaujantiems

 

Būsimi ir esami keliautojai! Planuojantys kelionę bei rezervuojantys kelionių paketus patys, galite susidurti su daugybe nesusipratimų ir nežinomybės. To galite išvengti pasikonsultavę su kelionių agentūros darbuotojais bei naudodamiesi jų patarimais. Pagrindinės klaidos pasitaikančios planuojant kelionę ir jų sprendimo būdai:

Kelionės kryptis:

Klaida: nenustatėte aiškių tikslų ir lūkesčių dėl kelionės, dėl ko galite prarasti laiką ir pinigus.

Kaip išvengti: kelionių agentas padės jums susidėlioti kelionės viziją, jie gali puikiai pamatyti ir įvertinti Jūsų lūkesčius ir rasti kelionę, pagal Jūsų norus.

Skrydžio ir apgyvendinimo sąlygos:

Klaida: bandoma patiems rasti geriausius skrydžius ir apgyvendinimą, nepasinaudojant kelionių ekspertų patirtimi.

Kaip išvengti: kelionių agentūra gali pasiūlyti Jums geriausius pasirinkimus pagal jūsų norus ir biudžetą, nes naudojasi bent keliomis profesionaliomis paieškos sistemomis kai tuo tarpu keliautojai dažniausiai naudojasi tik „Booking“ sistema.

Kelionės informacija:

Klaida: nepasikonsultavus su kelionių ekspertais dėl kelionės, galite nežinoti kokios nors svarbios informacijos kurios dar nėra pateikta paieškos sistemose, sveikatos apsaugos reikalavimus ar kitus svarbius aspektus.

Kaip išvengti: kelionių agentūra gali suteikti jums informaciją apie reikalingus dokumentus, sveikatos apsaugos rekomendacijas ir kitus reikalingus dalykus, agentūrų darbuotojai pirmieji sužino apie būsimus įvykių pasikeitimus.

Kelionės biudžetas:

Klaida: nepasikonsultavus su kelionių agentais, galite tikėtis išleisti daugiau nei planavote.

Kaip išvengti: kelionių agentūra gali padėti Jums nustatyti realų biudžetą ir rasti keliones, kurios atitinka Jūsų finansines galimybes.

Rezervacijų atšaukimo problemos:

Klaida: negalite lengvai atšaukti ar pakeisti rezervacijas dėl rezervacijų taisyklių nežinojimo.

Kaip išvengti: kelionių agentūra gali padėti Jums pasirinkti tiek rezervacijas, kurias galima lengvai keisti ar atšaukti, tiek išsiaiškinti jų taisykles.

Kelionės draudimas:

Klaida: jei pamiršite įsigyti kelionių draudimą, galite tikėtis patirti daug nuostolių, jei kažkas nutiktų.

Kaip išvengti: kelionių agentūra gali Jums pasiūlyti tinkamą draudimą, kuris apsaugos Jus nuo nepageidaujamų situacijų kelionėje.

 

Konsultuodamiesi su kelionių agentūra, galite išvengti daugelio klaidų ir sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų, kad galėtumėte mėgautis savo kelione. Kelionių ekspertai visada pasirūpins visais kelionės organizavimo ypatumais, tad patikėkite šį darbą savo srities profesionalams.

 

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: