fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Pamatyk gražiausius Graikijos paplūdimius

Pradėjai galvoji kur keliauti vasarą? Graikija yra būtent viena iš tų šalių kurią vertą aplankyti! Susimąstei, o ką galima pamatyti Graikijoje? O kurią salą geriausia rinktis Graikijoje? Norint ne tik pailsėti gerame viešbutyje, bet ir pamatyti nuostabių vaizdų būtina rinktis šią šalį.
Graikija praturtinta savo legendomis, žaliu kraštovaizdžiu ir pačiais gražiausiais paplūdimiais Europoje. Visi Graikijos paplūdimiai yra verti laimėtojų apdovanojimo. Kiekviename Graikijos paplūdimyje atrasite fantastišką vietelę instagramo nuotraukai.
Išrinkome 10 gražiausių paplūdimų Graikijoje.

1.Lalarijos paplūdimys, Skiatas – kokie žodžiai galėtų nupasakoti Lalarijos magiją? Skiatos sala dažnai pelno nuostabiausio paplūdimio titulą, net jos šlovė pasklido po visą pasaulį. Jo smaragdinis vanduo ir glotnūs balti akmenukai po iškilia uola kasdien pritraukia dešimtis laivų, pilnų nekantraujančių lankytojų, kurie nekantrauja pamatyti jį iš arti.

2.Sarakiniko paplūdimys, Milošas – Pieno baltumo vulkaninės uolienos, tokios minkštos kaip kreida, vėjo ir bangų suformuotos įdomiomis formomis šiaurinėje Milošo pakrantėje. Yra gili įlanka su žaliu vandeniu, kuris nuspalvina kiekvieną mėlyną atspalvį. Puikų poilsį, maudynes ir mėgavimąsį fantastišku vaizdu, visa tai siūlo Sarakinko paplūdimys.

3.Kolymbithres paplūdimys, Paros – Šiame garsiajame Naousa įlankoje, Parose , esančiame paplūdimyje yra nuostabus melsvai žalsvas vanduo ir glotnios pilkšvos uolos, vienas įdomiausių paplūdimių Graikijoje.

4.Navagio paplūdimys, Zakintas – kitaip dar vadinamas laivo nuolaužų įlanka. Pats populiariausias paplūdimys tarp turistų. Nuotraukos net nesugeba perteikto šio paplūdimio grožio. Kas galėjo pagalvoti, kad senas laivas Panayiotis taps tūkstančių momentinių nuotraukų ir vaizdo įrašų, paskatinusių Zakintą išgarsėti visame pasaulyje?

5.Super rojaus paplūdimys, Mikėnai – Mykonos paplūdimiai išgarsėjo kaip geriausi Egėjo jūroje dėl savo krištolinio vandens ir auksinio smėlio, jau nekalbant apie kelių žvaigždučių aptarnavimą ir nepriekaištingą organizavimą. Viena įspūdingiausių savo pavadinimą, Super rojus, atitinkanti didžiulė smėlio įlanka su permatomu turkio vandeniu.

6.Myrtos paplūdimys, Kefalonija – Šis nuostabus paplūdimys tarp Assos ir Argostoli, Kefalonijoje, yra tiesiog kvapą gniaužiantis. Neabejotinai garsiausias saloje, jis turi būti įtrauktas į bet kurį geriausių Graikijos paplūdimių sąrašą. Baltas smėlis, smulkūs akmenukai, žydros spalvos vanduo neįtikėtinai aukštų uolų apsuptyje – kartą pamačius tai nepamirštama.

7.Canal D’ Amour paplūdimys, Korfu – baltos skulptūros uolos, nedideli paplūdimiai, mėlynai žalias vanduo, o tarp neįprastų darinių išsiskiria Canal d’Amour. Sakoma, kad kas praplauks siaura uolos anga, savo gyvenimo meilę suras kitoje pusėje.

8.Porto Katsiki paplūdimys, Lefkada – Šis paplūdimys, apsuptas didžiulės baltos uolos, kuri saulėlydžio metu nusidažo oranžine spalva, buvo išrinktas vienu iš šešių geriausių visoje Viduržemio jūroje. Paplūdimiais garsėjančioje saloje tai yra tam tikras pagyrimas.

9.Balos paplūdimys, Kreta – dar vienas egzotiškiausių Graikijos paplūdimių, kuris laikomas vienu geriausių Viduržemio jūros regione , Balos yra vakarinėje Kretoje netoli Kissamos. Čia smėlis žvilga rožine ir balta spalva, vanduo sujungia labiausiai akinančius mėlynos ir žalios spalvos atspalvius.

10.Voidokilia paplūdimys, Vakarų Mesinija, Peloponesas – baltas smėlis, melsvai žalias vandenuo, yra toks tobulas puslankis, kad galima įtarti, kad čia prisidėjo braižytojo ranka. Nepaliesta žmonių aplinka yra dar viena priežastis, kodėl tai yra tarp dešimties geriausių Graikijos paplūdimių.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: