fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Paloma viešbučių tinklas

Palomos tinklas gyvuojantis Turkijoje  yra sukurtas šeimos, kuri pirkdavo senus golfo kompleksus ir juos atgaivindavo. Pasikliovę savo ilgamete patirtimi, šeima pradėjo investuoti į nekilnojamąjį turtą ir taip pradėjo Paloma viešbučių tinklo erą. Šis  tinklas jau 40 metų džiugina savo poilsiautojus.

Paloma viešbučių tinklas Turkijoje turi net 8 viešbučius: Paloma Foresta 5*, Paloma Marina Suites 4*, Paloma Pasha 5*, Paloma Oceana 5*, Paloma Perissia 5*, Paloma Grida 5*, Paloma Orenda 5*, Paloma Finesse 5*. Visi viešbučiai turi savotišką ir išskirtinį dizainą, tačiau turi ir kažką bendro. Paloma tinklas turi savo ūkį ir naudoja tradicinę žemdirbystę ir gerus ūkininkavimo procesus, kad užtikrintų aukšto lygio ekologiškumą. Ūkyje auginamos visos daržovės, vaisiai, alyvuogės ir vynuogės iš kurių gamina ir savo vyną ir alyvuogių aliejų. Visuose Paloma viešbučiuose visada yra tiekiamas šviežias bei ekologiškas maistas.

Paloma viešbučių tinklas didelį dėmesį skiria ir vaikams. Visuose viešbučiuose yra specialus vaikų virtuvės šefas. Jeigu netoleruojate laktozės ar gliuteno visada galite paprašyti virtuvės šefo, kad maistą pagamintų specialiai jums. Viešbučiai taip pat turi apmokytus darbuotojus, kurie vaikų klube veda pamokėles ir įvairias programas vaikams. Yra ir paauglių klubai, kuriuose galima žaisti PlayStation, Xbox, 3D žaidimus ir šokti pagal DJ leidžiamą muziką.

Paloma tinklas turi didžiulį vandens parką – jis yra didžiausias Sidės regione ir įsikūręs greta Paloma Finesse ir Paloma Orenda viešbučių, kitų  Palomos tinklo viešbučių svečiai į šį vandens parką yra vežami ir gali naudotis nemokamai.  Vandens parkas turi čiuožyklų tiek vaikams, tiek suaugusiems, tad adrenalino bus visiems! Iš viso yra 19 čiuožyklų iš kurių  12 yra skirtos tik suaugusiems ir 7 čiuožyklos tik vaikams. Šiame vandens parke yra daug darbuotojų, kurie prižiūri, kad viskas vyktų saugiai ir sklandžiai.

Paloma viešbučiai yra orientuoti ne tik į vaikų programas ir veiklas, bet ir į suaugusiųjų užsiėmimus. Viešbučiuose gausu sportinių veiklų tokių kaip golfas, tenisas, krepšinis, tinklinis, futbolas, šaudymas iš lanko, dviračių sportas, joga ir dar daugybė kitų veiklų. Viešbučiai taip pat turi paruošę pasaulinio lygio gyvos muzikos vakarų ir garsių DJ pasirodymų.

Paloma tinklas yra vienas iš geriausių viešbučių  tinklų Turkijoje, tad renkantis atostogas Paloma viešbučiai turėtų būti kiekvieno poilsiautojo sąraše.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: