+370 690 71000

Nuostabūs miesteliai aplink Como ežerą

Jau seniai svajojau apie jaukias šeimyniškas atostogas, Turkijos, Egipto viešbučių didybė ir triukšmas jau kaip ir pabodo, tad nusprendžiau įgyvendinti savo seną svajonę – aplankyti Como ežerą Italijos Lombardijos regione ir tikrai nenusivyliau, tiek gražių kerinčių vaizdų, gamtos didybė ir ramuma tiesiog pakerėjo.  Noriu paminėti kelis nerealius miestelius, kuriuos aplankiau važinėdamas po Como ežero apylinkes.. 🙂
Tremezzo – tai pakrantės perliukas su savo siaurų laiptuotų gatvelių labirintu kalno šlaite, senovine architektūra ir siaurų ilgų namų kiemuose augančiais persimonų medžiais.

tremezo

 

Šiame miestelyje yra Villa Carlota – ji pastatyta 1690 m. Po dviejų šimtmečių vila atitenka princesei Marianne iš Nassau, kuri kaip vestuvinę dovaną vilą padovanoja savo dukrai Karlotai.

vilacarloto
Bellagio – miestelis kaip iš atviruko ne tik pilnas turistų, bet ir mažų mielų parduotuvėlių su prekėmis suvenyrinėmis kainomis.

belagio

Varenna – tai dar vienas pakrantės miestelis, išsidėstęs ant kalno šlaito,  su siauromis laiptuotomis gatvelėmis.

varena
Lecco ypatingas ne tik ežeru bei senąja architektūra, bet ir miestą supančiais kalnais, kuriuose populiarūs įvairaus sudėtingumo ir poreikių žygeliai, žiemą – slidinėjimas.

lecco