fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Naujiena! Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į DOMINIKOS RESPUBLIKĄ

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Dominikos Respubliką bus vykdomi skrydžių bendrovės LOT lėktuvu DREAMLINER. Tai unikali galimybė komfortiškai ir be tarpinių persėdimų pasiekti Karibus, ilsėtis puikiuose 5* viešbučiuose su “viskas įskaičiuota” maitinimo sistema.

Dominikos Respublika – antra pagal dydį Karibų jūros šalis, vienoje gražiausių Didžiųjų Antilų salyno salų, 1492 m. Europai buvo atrasta Kristupo Kolumbo. Šalies sostinė Santo Domingas, įkurta 1496 m. Tai seniausia nuolatinė Europos gyvenvietė abejuose Amerikose. Šiandien Dominikos Respublika yra viena mėgstamiausių atostogų vietų prie Karibų jūros.

Salos centras kalnuotas ir apaugęs atogrąžų miškais, pakrantėje – paplūdimiai smėlėti, besitęsiantys kilometrus. Krantas nuplautas labai šiltu, išskirtinai turkio spalvos jūros vandeniu, padengtas didžiuliais kokoso medžiais, kurie auga tiesiai iš smėlio, suteikia malonų atspalvį ir egzotiškumo nuostabiems saulėlydžiams. Tarp 10 gražiausių pasaulio paplūdimių yra Bavaro paplūdimys, esantis rytinėje Punta Cana pakrantėje. Saldūs ir sultingi vaisiai, ananasai ir papajos, šviežios daržovės ir prieskoniai – tai taip pat saulėtos Dominikos Respublikos nacionalinis turtas.

Naudinga informacija: 

SKRYDŽIAI: nuo 2021.10.30 iki 2021.12.12 
SKRYDŽIO TRUKMĖ:
~ 11 val.  – TIESIOGINIS SKRYDIS !!!
ORO UOSTAI:
Vilnius (VNO) – Punta Cana (PUJ) – Vilnius (VNO)
POILSIO TRUKMĖ:
6 arba 13 nakvynių viešbučiuose
VIZA/TURISTINĖ KORTELĖ:
įskaičiuota į kainą

Gidas: turistais rūpinasi Itaka Lietuva atstovas, į kurio pareigas įeina pagalba atvykstant, išvykstant, poilsio metu ir registruojantis į vietines ekskursijas.

Vizos: būtina turistinė viza (turistinė kortelė). Vykstant į dominikos Respubliką su Itaka Lietuva organizuojamais skrydžiais – turistinės kortelės kaina jau įskaičiuota į kelionės kainą.

Skrydžio trukmė: Vilnius – Punta Cana – apie 11 val.

Vietinis laikas: GMT -4

Kalba: ispanų, taip pat galima bendrauti anglų kalba.

Valiuta: Dominikos pesas (RD $): 1 USD yra padalintas į 100 centų. Apyvartoje yra 1 ir 5 pesų monetos bei 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1000 ir 2000 pesų banknotai. 1 USD = apie 43 pesai, 1 EUR = apie 51 pesas.

Sostinė: Santo Domingas.

Įtampa: 110 V (reikalingas adapteris ir transformatorius).

Arbatpinigiai: kiekvienas duoda tiek, kiek gali sau leisti. Įprasta arbatpinigių duoti padavėjams, barmenams (apie 5–15 proc.), taip pat kambarių tvarkytojoms ir bagažo nešikams. Taksi vairuotojams arbatpinigių duoti nereikia.

Kainos viešbutyje ir restoranuose:  pietūs nuo ~8 USD, vakarienė nuo ~10 USD, butelis mineralinio vandens ~ 1 USD, alus ~2 USD, butelis vyno ~15 USD, kava ~ 2 USD, alkoholinis kokteilis nuo ~ USD 2,5, gaivusis gėrimas ~2 USD.

Vietinės ekskursijos: jas organizuoja vietos turizmo agentūros jų nurodytomis sąlygomis. Kelionė gali būti atšaukta dėl nepakankamo dalyvių skaičiaus, taip pat gali būti pakeistos numatytos programos atsižvelgiant į oro sąlygas ar saugumo rekomendacijas.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: