fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Naujas 2022 m. vasaros sezonas su TEZ TOUR!

Apie atpalaiduojančias, komfortiškas atostogas turbūt pagalvojame kiekvieną dieną. O vasara – tai tiesiog tobulas laikas mėgautis taip ilgai lauktu poilsiu! Tam, kad Jūsų išsvajotosios atostogos būtų nepakartojamos ir super atpalaiduojančios, pradėkite joms ruoštis iš anksto. Geriausio viešbučio pasirinkimas už prieinamiausią kainą, patogiausių vietų lėktuve pasirinkimas, traškūs užkandžiai lėktuve ar didesnis bagažas – tai didžiausia dalis to, kas poilsį verčia atpalaiduojančiu iki pirštų galiukų. Mes Jums padėsime atrasti atostogas iš naujo!

Pasileiskite į neužmirštamų įspūdžių sūkurį, užliekite save vitamino D voniomis, įsisupkite į naujų atradimų ir pažinimo kelionę, palepinkite save atpalaiduojančiomis SPA procedūromis, masažais, atsigaivinkite skaidriomis turkio spalvos jūrų bangomis, atraskite tai, ką slepia unikalios ir išskirtinės atostogų kryptys! Ir nepamirškite, jog atostogos skirtos tik JUMS, tad kai galvoje atostogos – mes pasirūpinsime, kad JŪSŲ vasariškas poilsis taptų išskirtinis!

Keliones iš anksto pirkti verta, nes:

• Pradinė įmoka tik 10% kelionės kainos. Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
• Suteikiamas nemokamas kelionės sąlygų keitimas**
• Suteikiama 14 d. pinigų grąžinimo garantija! ***
• Galioja akcija „Keliauk be Covid“ ****
• Galimybė rinktis patogiausią kelionės laiką
• Pateikiama didžiausia viešbučių pasiūla

* Įsigijus keliones, kurių išvykimas yra nuo rugsėjo 1d. pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.

** Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dieną iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.

*** Jeigu užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 apribojimų, visi už kelionę sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.

**** Jeigu likus mažiau, kaip 14-kai dienų iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19 (koronaviruso liga), pateikęs ligą patvirtinančius dokumentus jis gali pasirinkti vieną iš alternatyvų. Daugiau apie akciją: https://teztour.lt/page/Keliauk-be-Covid

2022 M. VASAROS KRYPTYS

 

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. balandžio 17 d. iki spalio 30 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. balandžio 17 d. iki spalio 30 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 1 d. iki rugsėjo 10 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 23 d. iki gegužės 30 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 12 d. iki spalio 15 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. balandžio 30 d. iki spalio 16 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 25 d. iki rugsėjo 7 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. vasario 11 d. iki spalio 3 d.

Skrydžiai vykdomi iki 2022 m. rugpjūčio 30 d.

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 6 d. iki spalio 7 d.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: