fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Kur keliauti Gegužės mėnesį?

Praleidus žiemą tamsiuose darbo kabinetuose, kur niūrus ir šaltas oras už lango, tikrai ne motyvuoja. Atostogos tarp žiemos ir vasaros yra idealus laikas pasikrauti teigiamos energijos. Taigi peržiūrėkite mūsų rekomendacijas, kur vykti gegužę – tikrai bus kryptis kuri galėtų Jus sužavėti ir padėtų Jums švytėti! 😊

 

  1. TUNISAS

Tunisas yra tik nedidelė valstybė, palyginus su kitų Afrikos šalių dydžiu, jis turi pakankamai daug istorijos ir skirtingos gamtos grožio. Vos per keletą dienų galima ištirti atskiras kultūras, senovės romėnų pastatų griuvėsius, paplūdimius, miškingas pakrantes bei Sacharos smėlio jūras pietuose. Tunisas puiki valstybė poilsiui, kurioje arabiškų šalių egzotika persipina su europietiškumu. TIKRAI VERTA PAMATYTI!

 

  1. KIPRAS

Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to ši šalis dar vadinama Afroditės sala, į kurią visus metus plūsta keliautojai, trokštantys atgaivinti priblėsusius jausmus ar pagydyti sužeistą širdį. Kipras – meilės ir vyno šalis.

Nuostabus šalies klimatas, svetingi žmonės, neįkainojamos kultūrinės vertybės, maisto įvairovė ir pramogų gausa – puiki vieta poilsiui.

 

  1. MADEIRA

Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros apie 24 °C, ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Tai vulkaninės kilmės sala – būtent dėl to kraštovaizdis yra išskirtinis ir įvairus:  keliai vingiuoti, įspūdingi, galima grožėtis kriokliais, senais tuneliais, kurie yra išlaikę savo istorinę vertę. Madeiros saloje atvykusiųjų laukia daugybė atrakcijų.

 

  1. MALJORKA

Orai Maljorkoje nevargins nepakeliamu karščiu. Sezono metu, gegužės-spalio mėnesiais, temperatūra siekia 27-30 laipsnių šilumos. Paplūdimių pasirinkimas toks didelis, jog galima būtų kiekvieną dieną kaitintis vis kitame, tad ramų, jaukų paplūdimį tikrai keikvienas ras be vargo. Na, o ieškantys šėlionių bei  naujų nuotykių, taip pat neliks nusivylę, nes ši sala jiems tikrai pasiūlys daug pramogų.

  1. KRETA

Sakoma, jog Kretą dievai susikūrė sau, todėl viskas šioje saloje yra taip tobula. Kreta – didžiausia   Graikijos sala, žavinti paplūdimiais ir kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais. 300 dienų per metus čia galima lepintis saule ir akimis bėgioti nuo žydro dangaus prie tokios pat spalvos jūros.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: