+370 690 71000

KONKURSAS – Rašyk laišką Kalėdų Seneliui ir sulauk jo šv. Kalėdų rytą!

santa

Nenumaldomai artėja šventės, tai tas periodas kai norisi trumpam sustabdyti laiką, daryti gerus darbus. Mums, suaugusiems, šventinės dovanos labiau formalumas, pamaloninimas, tačiau mažieji ko gero švenčių labiausiai ir laukia dėl Kalėdų ryto, staigmenų po eglute ir dovanų.

Šiemet pasiekėme daug savo užsibrėžtų tikslų – tapome Tez Tour kelionių organizatoriaus VIP partneriais, paklojome tvirtus pamatus bendradarbiavimui su žinomiausiais kelionių organizatoriais ateityje, subūrėme stiprią kelionių vadybininkų komandą, o svarbiausia – jau turime nemažai nuolatinių klientų, kurie visus savo kelionių planus patiki mums. Tai išties labai didelis įvertinimas, tad norime pasidžiaugti kartu su visais!

Skelbiame konkursą, kurio pagrindinis prizas – VAIKO KALĖDINĖS SVAJONĖS IŠPILDYMAS, be to išpildys ją ne bet kas, o pats Kalėdų Senelis apsilankęs jūsų namuose ir įteikęs laiške pageidaujamą dovaną. Šaunu tiesa? 🙂

Konkurso sąlygos:

  • Laiškas turi būti rašomas ant paruošto šablono, kurį reikia ateiti pasiimti į mūsų kelionių agentūrą Respublikos g. 5, Tauragėje arba atsispausdinti pačiam.
  • Laiške turi būti nurodytas vaiko vardas, pavardė, amžius ir tėvelių kontaktinis telefono numeris.
  • Laiške reikia nurodyti, kokios dovanos pageidaujama iš Kalėdų Senelio – dovana turėtų būti reali – broliukus ir sesutes dovanoti palikime tėveliams. 😉
  • Laiškus priimsime iki gruodžio 22 d.
  • Konkurso nugalėtojas bus išrinktas burtų keliu gruodžio 23 d.

LAIŠKĄ RAŠYTI REIKIA ANT ŠIO ŠABLONO. Jį gali parsisiųsti ir atsispausdinti pats arba ateiti į kelionių agentūrą “1000 mylių” ir pasiimti.

p.s. užėję ant šablono paspauskite dešinį pelės klavišą ir pasirinkite “išsaugoti paveikslėlį”, išsaugokite ant darbalaukio ar kur kitur ir tada spausdinkite.

jpegas

Kalėdų Senelio pašto dėžė jau laukia vaikų svajonių, ech… pas mus jau kvepia Kalėdomis 🙂

dez1

dez2

LAUKIAME VISŲ VAIKUČIŲ!

Respublikos g. 5, Tauragė / +37069071000