fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Adaaran Club Rannalhi 4*

Keliones i maldyvus
Thumbnail of http://Keliones%20i%20maldyvus
Adaaran Club Rannalhi 4* Kelionės į Maldyvus

KElionių kainos:

Atvykimas į viešbutį
Nakvynių sk.
Numerio tipas
Maitinimas
Apgyvendinimas
Kaina
asmeniui
Vietos
viešbutyje
2024.03.21
12n.
Standart
AI
3685 €
Yra

Poilsinės kelionės į Maldyvus – atostogų kryptis, apie kurią svajoja daugelis. Visad puikūs orai, daug saulės šilumos ir balto smėlio paplūdimiai – tai rojaus kampelis žemėje, kur norisi pasinerti į „viskas įskaičiuota“ malonumus. Domina poilsis Maldyvuose? Tuomet skaityk toliau ir sužinok viską apie šią šalį. O tuomet, kai išgirsi žodį Maldyvai – atostogos atsiras tavo svajonėse.

Maldyvai arba Maldyvų respublika, yra salų valstybė Indijos vandenyne. Jos sostinė – Malė. Valstybės pavadinimas sanskrito kalba reiškia „tūkstantis salų“. Tiesa, Maldyvų respubliką sudaro 1109 koralinės salos, o iš jų tik 200 apgyvendintos. Salos skirstomos į 4 tipus: turistinės salos, apgyvendintos vietinių, apgyvendintos vietinių, bet pritaikytos ir turistams bei negyvenamos salos. Bendrosiose salose apgyvendintose vietinių arba apgyvendintose vietinių, bet pritaikytose ir turistams galioja griežti musulmoniški papročiai, kurių būtina laikytis nenorint užsitraukti nemalonumų ar net baudžiamąją atsakomybę.

Rozetės – Didžiosios Britanijos tipo. Viešbučiai Maldyvuose gali pasiūlyti adapterius, tačiau verta turėti ir nuosavus.

Saulė itin kaitri, todėl apsauginis kremas būtinas visada, kai einate į lauką. Jei planuojate nardyti – rekomenduojama dėvėti ploną palaidinę bei naudoti vandeniui atsparų SPF, kadangi yra aukšta odos nudegimo rizika.

Keliaudami turėkite dolerių – jie dažniausiai lengviau iškeičiami.

Keliaudami į kitas salas galite tikėtis vadinamojo įėjimo mokesčio, kuris gali siekti nuo 10 iki 150 dolerių asmeniui. Už šį mokestį dažniausiai sulauksite gėrimo arba vaišių.

Savaitgalio dienos Maldyvuose yra penktadienis ir šeštadienis. Tai svarbu, jei atvyksite tą dieną į oro uostą, kadangi šiomis dienomis neveikia greitojo plukdymo kateriai. Tokiu atveju reiktų susiderinti, kad viešbutis organizuotų atvežimą iki jo, kitu atveju gali tekti nakvoti Malėje arba sumokėti keletą šimtų, kad iki viešbučio jus nugabentų privatus kateris.

Norėtum pamatyti savomis akimis?
Šalis Šalis:
Kelionės į Maldyvus
Viešbučio kategorija Kelionės organizatorius:
https://1000myliu.lt/novaturo-keliones/?fs=tvsearch&hcim=true&hp=1&hc%5B0%5D=MV&hc=MVMADACLRA
Kaina nuo: 3685 €
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: