fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis viešbutį keliaujant su vaikais?

Kol neturime vaikų, viešbučio pasirinkimas visada yra gana paprastas: užtenka atkreipti dėmesį į vietą ir kainą. Jei viskas tinka, perki kelionę ir gali keliauti.

Kalbant apie keliones su vaikais yra šiek tiek sudėtingiau. Kadangi esame jau patyrusios šį malonumą, drąsiai galime papasakoti į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį keliaujant su vaikais ir kaip išsirinkti tinkamiausią viešbutį.

Pradedantiesiems keliauti su vaikais greitai sužinosite, kad daugelis viešbučių prisistato kaip „šeimoms pritaikyti viešbučiai“ ar net „šeimos viešbučiai“, dažnai siūlydami paketus su specialiomis paslaugomis vaikams ir tėvams.

Visada atkreipkite dėmesį į šeimyninius viešbučius, nes būtent juose papildomas dėmesys vaikams visada laukiamas. Tačiau iškyla klausimas kokios paslaugos iš tikrųjų reikalingos šeimai pritaikytame viešbutyje? Už ką verta mokėti ir kam galima sutaupyti?

 

PATARIMAI, KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ VIEŠBUTĮ ŠEIMOS ATOSTOGOMS

 

Tiksli formuluotė keičiasi priklausomai nuo viešbučio, tačiau tikėtina, kad rasite vaikams pritaikytų viešbučių, suskirstytų į dvi pagrindines kategorijas:
Šeimai pritaikytas viešbutis – tai viešbutis, kuriame laukiami visų tipų lankytojai, tačiau svetingi ir šeimoms. Tai gali būti erdvių kambarių, specialių pasiūlymų dėl vaikiškų lovų ar papildomų paslaugų arba tiesiog svetingo požiūrio į vaikus.
Šeimos viešbutis – šeimyniniai viešbučiai yra skirti šeimoms ir pirmenybė teikiama vaikų poreikiui.
Paprastai tai yra viešbučiai, kuriuose rasite tik kitas šeimas su vaikais, o vaikams skirtos paslaugos yra svarbiausios: vaikų meniu, vaikų klubai, vaikų baseinai, pasveikinimo paketas ir kita.
Pasiūlymo kokybė ir įvairovė priklauso nuo viešbučio, tačiau šeimyninis viešbutis paprastai ne tik priima vaikus: jie tampa pramogų centru.
Abi viešbučių kategorijos gali būti labai geros, tik priklauso ir nuo pačio viešbučio ir šalies. Labiausiai Jums gali padėti išsirinkti ir apsispręsti patikimos kelionių agentės, o dar geriausiai jei turi patirties keliavime su vaikais. Kai nereikia atsivežti vežimėlio, tualeto sėdynės, sterilizatoriaus ir kai gali viską rasti atvykus į viešbutį yra stebuklinga. Ypač pirmoje kelionėje su kūdikiu!

 

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS VIEŠBUTĮ KELIAUJANT SU VAIKAIS?

 

1. Kambario dydis
Apsistojus viešbutyje su vaikais būtinas erdvus kambarys kad būtų galima nevaržomai judėti.
Pažvelkite į nuotraukas ir įsitikinkite, kad yra vietos visoms lovoms, o idealiu atveju ir vietos persirengimo staliukui.
2. Jokių mokėjimų už vaikus
Kai kurie viešbučiai ima mokestį už vaikiškos lovelės pridėjimą, o ir ne visi viešbučiai leidžia atsivežti savo. Kaina skiriasi, tačiau kai kur ji gali būti ir stebėtinai didelė. Būtinai perskaitykite kas parašyta mažu šriftu ir nemanykite, kad vaikiškos lovelės pridėjimas yra nemokamas, įsitikinkite, kad turite ją raštu.
3. Sujungiami kambariai arba kambarys su niša
Populiariausias šeimyninių viešbučių tipas yra su sujungtais kambariais. Kai dalinatės kambariu su vaikais, tikėtina, kad turėsite skirtingus apšvietimo poreikius (jiems reikia tamsos miegoti, kol jūs pavyzdžiui norėsite skaityti). Jei viešėsite daug dienų, būtina įsitikinti, kad kambarys gali patenkinti įvairius poreikius.
4. Vaikų pasveikinimo paketas
Pasisveikinimo paketas vaikams nėra būtinas, bet jei viešbutyje yra nedidelis pasveikinimo rinkinys vaikams, tai labai padės išlaikyti juos laimingus!
Paprasti dalykai, tokie kaip spalvinimo pieštukai, viešbučio firminiai užrašų knygelės ir rašikliai, guminės antys ir kiti dalykai yra paprasti ir labai mieli. Paprastai jie yra geras požymis, kad viešbutis supranta vaikų poreikius ir skatina jų buvimą.
5. Vaikų meniu restoranuose
Restoranas vietoje yra nuostabus dalykas, o dar kai jame yra vaikų meniu viskas dar tobuliau. Nebereikia svartyti, ką vaikas galėtų valgyti iš suaugusių meniu. Tai dar vienas viešbučio geras požymis, jog skiria didelį dėmesį vaikams.
6. Šildomi baseinai ir vandens parkas
Kas gali būti geriau kai viešbutis turi baseinus net patiems mažiausiems, o vandens parkus jau šiek tiek ūgtelėjusiems vaikams. Vaikai turi užimtumo, gali džiaugtis vandens pramogomis, o suaugusieji džiaugtis saule.

7. Kūdikių įranga
Visi tėveliai jau žino, kad visur kur keliauji reikia vežtis savo kūdikio reikmenis, tačiau patogu, kai viešbučiai parūpina bent keletą daiktų kūdikiui. Vaikiškos lovelės, buteliukų šildytuvai, mikrobangų krosnelės, plastikiniai stalo įrankiai – tai paprasti dalykai, kuriais džiaugiasi maži vaikai ir jų tėveliai, nes labai palengvina dedantis lagaminą.
8. Skalbimo paslaugos
Tikriausiai niekas net nepagalvojo naudotis viešbučio skalbykla prieš vaikų atsiradimą. Tačiau kai jau turime vaikų viešbučio skalbykla toks nuostabus ir gelbstintis dalykas! Nesvarbu, ar Jūs naudositės šiomis paslaugomis viešnagės metu, ar iškart pasibaigus, kad supakuotų švarų maišelį ir nereikėtų tvarkyti skalbinių namuose.
9. 24/7 registratūros paslaugos
Gera žinoti, kad yra žmogus, kurį galime pasiekti dieną ir naktį, jei kas nutiktų, todėl jei ir Jums tai patinka ieškokite viešbučių, kuriuose registratūra dirba visą parą, be išeiginių.
10. Vakarienės galimybė vėlai vakare ir viskas įskaičiuota paketas
Tai taikoma tik tuo atveju, jei tikitės vėluoti atvykti arba siaubingai bėgti, bet jei manote, kad maisto gali prireikti vėlai, tai svarbu apsvarstyti! Prabangiuose viešbučiuose gali būti teikiamos maitinimo į kambarius paslaugos, o kituose viešbučiuose galima greitai pavalgyti vidurnaktį. Kalbant apie maisto paslaugas, jei esate su vaikais būtinai imkite viskas įskaičiuota paketą.
11. Liftas
Jei keliaujate su vežimėliu arba turite daug bagažo, įsitikinkite, kad viešbutyje yra liftas. Tai ypač svarbu senesnės architektūros vietose, pavyzdžiui, Italijoje , kur žavesys ir patogumas ne visada gali žengti koja kojon!
12. Vaikų klubas
Vaikų klubas išskiria šeimos viešbutį, tačiau atidžiai perskaitykite jo naudojimo taisyklę! Dar kartą patikrinkite darbo valandas, sezoniškumą, vaikų amžiaus reikalavimus ir kitą.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: