fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

Ar apsimoka pirkti paskutinės minutės pasiūlymus vykstant slidinėti? Kada geriausia įsigyti kelionę į slidinėjimo kurortą?

Ruošiantis slidinėti kyla klausimas, kaip sutaupyti, kaip išsirinkti geriausią variantą už geriausią kainą, ar vykti padedamam kelionių agentūrų ar organizuotis kelionę pačiam?

Slidinėjimo kaina susideda iš: kelionės, apgyvendinimo, ski paso kainos, įrangos nuomos kainos. Slidinėjimo kelionė dažniausiai trunka savaitę ir dažniausiai nuo šeštadienio iki šeštadienio. Slidinėjama 6 dienas. Dažnai lietuviai daro klaidą pirkdami ski pasą kiekvieną dieną ( jei nenorite patys lipti į kalną, o tai nelabai įmanoma, perkate keltuvų bilietą). Perkant 6 dienoms sutaupysite 1 dienos kainą, pvz.: Italijoje dienos ski pasas 50€, o 6 dienos 240€.

 

KELIONĘ PLANUOTIS IŠ ANKSTO AR LAUKTI PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMŲ?

 

Jei vyksta didelė kompanija (>10 žmonių) organizuotis reikia iš anksto. Vykstant į Tatrus ar Ukrainą, vykite tik savo automobiliu. Apgyvendinimą užsisakykite iš anksto. Jei vykstate iki 10 asmenų, drąsiai galite laukti paskutinės minutės pasiūlymų, ypač jei esate nusiteikę iki trasų kasdien važinėti. Vykstant į tolimesnius kurortus smarkiai apsimoka slidinėjimą pirkti su pirmos minutės pasiūlymais dar vasarą. Tarkim už 300€/asm. jūs galite įsigyti skrydį, pervežimą, nemokamą įrangos gabenimą, registruotą bagažą, 4* viešbutį su virtuvėle Austrijoje gerame kurorte. Pavyzdžiui, dabar toks pat paketas kainuoja jau 500€/asm.

Jei kompanija nedidelė, o jūsų darbo grafikas koreguojamas, drąsiai galite laukti paskutinės minutės pasiūlymų. Vykstant su mažais vaikais rinkitės kurortus, kur vaikams nemokamas ski pasas. Yra tokių kurortų, kur net 12 metų vaikas gali slidinėti nemokamai. Su maitinimu ar be, vykstant mažomis kompanijomis visai smagu vakarais gaminti valgį kartu, žaidžiant stalo žaidimus. Tuo tarpu didelėms kompanijoms per sudėtinga kas vakarą gaminti daug maisto. Gaunasi vargas, ne atostogos.

 

KOKĮ MAITINIMO TIPĄ RINKTIS PERKANT KELIONĘ?

 

Tatruose, Ukrainoje maistas pigus – nebus didelė našta maitintis kavinėse. Andoroje maistas viešbučiuose puikus. Kainų skirtumas už maitinimą nedidelis – tikrai apsimoka rinktis pusryčius ir vakarienę. Plius, Andoroje gana populiaru siūlyti paketus su jau įskaičiuotu ski pasu. Gaunasi aukšto lygio smagus slidinėjimas už gana gerą kainą. Kitas smagus dalykas Andoroje tas, kad skrendame į Barseloną, kurioje žiemos metu šilta. Temperatūra gali būti apie 20 laipsnių šilumos. Smagu pasidaryti kompleksinę kelionę – po slidinėjimo Andoroje žiemoje, pasilikti porą dienų Barselonoje ir aplankyti Sagrada familia bažnyčią arba sudalyvauti futbolo varžybose. Italijoje ir Austrijoje maistas, gan nuobodus. Makaronai, virtinukai, dar makaronai ir dar virtinukai. Geriau gamintis patiems arba valgyti miestelyje.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: