fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

5 priežastys kodėl verta aplankyti Tenerifę rudenį

Tenerifė yra atostogų vieta ištisus metus, šiltas oras ir saulėtos dienos visais metų laikais, o temperatūra ištisus metus išlieka gana pastovi, priešingai nei likusioje Europoje, kur žiemą ir vasarą ji labai skiriasi. Ar turėtumėte atvykti atostogauti į Tenerifę rudens mėnesiais? Trumpas atsakymas yra… TAIP. Ilgas atsakymas išvardintas net  5 punktais, kurie galbūt padės suprasti kodėl verta rinktis Tenerifę rudens ir žiemos mėnesiais.

1. Puikus oras saulės vonioms

Nors tokios vietos kaip Graikijos salos ar Balearai puikiai tinka vasaros mėnesiams, artėjant spaliui jų atostogų sezonas baigiasi, nes orai pradeda vėsti. Tenerifėje taip nėra, todėl norėdami saulėtų atostogų, turėtumėte atvykti ir aplankyti šią šalį. Spalis Tenerifėje vis dar gali būti tikrai karštas, kai kuriomis dienomis temperatūra net viršija 30°C. Ir nors lapkritį tokios temperatūros yra retesnės, daugeliu dienų ji vis tiek bus aukštesnė nei 25°C. Spalio mėnuo iš tikrųjų yra tada, kai vandens temperatūra taip pat yra aukščiausia, todėl puikiai tinka maudytis. Vidutinė jūros temperatūra spalio mėnesį: 23,6 °C. Vidutinė jūros temperatūra lapkričio mėnesį: 22,1 °C.

2. Mažiau žmonių ir daugiau galimybių gauti geresnį pasiūlymą

Kaip ir tikitės, kelionės į Tenerifę nėra vienos iš pigiųjų kelionių, ypač per mokyklines atostogas, todėl jei nesate įpareigoti, kelionę turėtumėte planuoti ne mokinių atostogų metu arba ją planuotis iš anksto. Brangiausia rudens savaitė Tenerifėje yra (kaip turbūt galite įsivaizduoti) lapkričio pradžioje, todėl jei jūs norite atvykti per tą laiką, būtinai susiplanuokite iš anksto, nes skrydžio kainos paskutinę minutę išlieka vis tiek labai aukštos, o ir vietų geruose viešbučiuose nelieka, ką jau kalbėti apie vietą lėktuve. Ruduo yra puikus metas apsilankyti Tenerifėje, jei norite išvengti didelių minių paplūdimyje ir prie baseino, nes niekas nenori per atostogas keltis anksti ryte, tik tam, kad galėtų rasti tuščia kėdė prie baseino viešbutyje.

3. Ruduo – geriausias sezonas žygiams Tenerifėje

Jei norite atrasti Tenerifę pėsčiomis ir apžiūrėti daugybę jos pažintinių takų, tai ruduo tam tinkamiausias sezonas. Vasarą temperatūra dienos metu paprastai būna per karšta, kad būtų galima vaikščioti saulėje, todėl rudenį ir taip pat pavasarį temperatūra tiesiog puikiai tinka žygiams, o lietaus tikimybė yra mažesnė nei žiemą. Net ir rudenį mūsų patarimas vaikščiojant Tenerifėje – užsidėti kepurę, pasitepti kremu nuo saulės su aukštu SPF, avėti tinkamus batus ir išlaikyti hidrataciją.

4. Apsilankykite gyvūnų ir vandens parkuose, kai juose mažiau žmonių

Ypač Loro parko ir Siamo parko atveju jie gali būti gana užimti vasaros mėnesiais, kai daugelis šeimų atvyksta į Tenerifę savo šeimos atostogoms. Jei Siam parke vasaros mėnesiais dažniausiai reikia įsigyti greitąjį bilietą, kad išvengtumėte ilgų eilių prie pagrindinių lankytinų vietų, rudenį teks laukti trumpiau ir parke bus gerokai mažiau žmonių. Baseinai šildomi ištisus metus, o dienos temperatūra siekia apie 25°C, todėl galėsite mėgautis parku geriau nei įtemptu vasaros sezonu. Tas pats ir su Loro parku, jei galite apsilankykite spalį ar lapkritį (žinoma, ne per mokinukų atostogas). Parodos nebus perpildytos, taip pat bus lengviau rasti vietas restoranuose papietauti, o taip pat rasti vietą automobiliui turėtų būti lengviau, net jei neatvyksite pirmas ryte.

5. Ruduo – geriausias laikas banglenčių sportui

Tenerifėje, Kanarų salos yra puiki vieta bet kokio tipo banglentininkams, patyrusiems ar tik pradedantiems mokytis, o geriausias sezonas banglenčių sportui Tenerifėje tikrai yra ruduo ir žiema. Priklausomai nuo jūsų patirties, galbūt norėsite nuvykti į Tenerifės šiaurę, patyrusių banglentininkų atveju į Bajamar rajoną, arba galite pasirinkti vietą pietuose, pavyzdžiui, Playa de Las Americas arba La Tejita, jei esate nepatyręs. Išlieka faktas, kad rudenį Tenerifėje galite pagauti geriausias įmanomas bangas ir tai puikus laikas tiems, kurie taip pat nori mokytis, nes saloje yra daug banglenčių mokyklų ir keletas banglenčių stovyklų.

Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


    Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

    Maitinimo tipas*: