+370 690 71000

10 priežasčių, kodėl tau verta turėti SAVO kelionių agentą 2017 metais

 

Visų pirma, norime padėkoti visiems savo komandos nariams, partneriams bei patarėjams. Išties yra tiek daug žmonių puikiai dirbančių savo darbą – vieni kaip kokias auksines žuveles gaudo pigius skrydžių bilietus, kitiems kaip “aklai vištai grūdas” – geri apgyvendinimo pasiūlymai, dar kiti – tikri profesionalai egzotinių kelionių pasiūloje. Bet yra vienas bet…visi nori būti gudresni už kelionių vadybininką, ar norite būti gudresni ir priimti sprendimus už savo advokatą? Ar norite pilotuoti lėktuvą vietoj piloto? Kodėl ne? 😉

Taigi, žmogus, kuris suplanuoja tavo atostogas nuo A iki Z, apdraudžia nuo nelaimingų atsitikimų, o likus kelioms dienoms atspausdina kelionės bilietus su atmintine, ką būtina pasiimti į kelionę yra tiek pat svarbus, kiek mano anksčiau minėti tipeliai. Jeigu dar neįtikinau, tai pateikiu 10 priežasčių, kodėl tau jo reikia:

  1. Kelionės pirkimas yra unikalus procesas, nes vienu metu tu perki ir produktą ir paslaugą, kelionių agentas be jokių problemų gali parduoti abu dalykus – pavyzdžiui, tau reikia lėktuvo bilietų, puiku, kelionių agentas parekomenduoja geriausią variantą ir tu juos jau laikai savo rankose. Bet juk kartais reikia ir strategiškai geros apgyvendinimo vietos, ir automobilio nuomos ar draudimo, be to kartais reikia tiesiog gerų patarimų: kokiu draudimu drausti nuomojamą automobilį, ką daryti jeigu padarai auto įvykį ir pan. Taigi, šalia įsigytos prekės gauni visą paketą paslaugų.
  2. Kelionių agentas yra įgudęs ir į viską žiūri kritiškai, o ne pro rožinius, atostogų nuotaika gyvenančius, akinius. Gero vadybininko pareiga yra apgalvoti kiekvieną detalę, bei iš anksto numatyti, kas gali nutikti vienu ar kitu atveju ir kaip elgtis. Jis tave perspės, kas netikėto gali nutikti ir kaip toje situacijoje elgtis, tad streso tikrai išvengsite. Galų gale jeigu nutiks kažkas labai netikėto, tai juk turėsi kam paskambinti ir apšaukti 🙂
  3. Kelionių vadybininkai dirba su profesionaliomis programomis ieškant pasiūlymų, net jeigu atrodo, kad skrendu.lt tau pateikia geriausius skrydžių pasiūlymus, tai netiesa. Yra tam tikros mokamos programos, kuriomis naudojasi kelionių pardavėjai, tai sudėtingos sistemos apjungiančios visas avia kompanijas, poilsinių kelionių variantus ir pan. Jų pagalba galima rasti tikrai geriausius variantus klientui.
  4. Kelionių vadybininkai taupo tavo laiką ir pinigus. Na čia viskas kaip ir aišku, pasakai agentui: “man reikia poilsinės kelionės ten kur šilta, viešbutis turėtų būti ant jūros kranto bei su skaniu maistu, keliausime mes su žmona ir du vaikai, ai dar noriu, kad pervežimas nuo oro uosto būtų trumpas ir, kad kambary būtų plaukų džiovintuvas bei vaikiška lovytė”. Viskas, tai nebe tavo rūpestis, vadybininkas pateikia kelis variantus – tu išsirenki labiausiai patikusį ir keliauji. Sakysite, pačiam užsisakyti yra pigiau, tikrai ne – galite tikrinti siunčiant kad ir netikras užklausas :))) nors manau, kad šį mitą jau esame paneigę.
  5. Kelionių agentas yra tavo advokatas. Manau, kad tai vienas esminių ir didžiausių privalumų turint savo kelionių agentą, nes jeigu reikia pakeisti kelionės datą, nebegali vykti į kelionę, pasimetė lagaminai ar pan., tai viskuo rūpinasi profesionalus kelionių agentas, kuris per savo darbą turėjęs begalę panašių keblių situacijų ir žino, kam rašyti bei ką rašyti, kad jos būtų išspręstos patiriant kuo mažiau nuostolių.
  6. Jis (ji) yra ekspertas. Taip, juk jis (ji) dirba tą darbą jau kokius minimum 5 metus, o dar kiek laiko prieš tai domėjosi kelionėmis savarankiškai, kiekvieną dieną sukdamasis toje srityje nori nenori imi perkąsti subtilybes ir tampi tarsi kelionių gido vadovėlis. Visi esame kažkokios srities specialistai – automechanikai tvarko automobilius, gydytojai gydo mums anginą, o kelionių vadybininkai kuria jūsų svajonių atostogas.
  7. Sukauptos žinios yra jėga. Pradedant pasų galiojimo teminais ir baigiant geriausių restoranų sąrašu bet kokiam pasaulio mieste, agentas žino viską, kas paverčia tavo kelionę nepakartojama.
  8. Kelionių vadybininkas – tavo užnugaris. Kai reikalai eina netinkama linkme tereikia paskambinti savo kelionių agentui, negauni užsakyto kambario tipo – skambini agentui, vėluoja skrydis – skambini agentui, jis viską žino, o jeigu nežino, tai būtinai sužinos. P.S. Telefono ragelį profesionalus kelionių agentas kelia bet kuriuo paros metu.
  9. Kelionių agentas tavo asmeninis apsipirkimų draugas ir patarėjas. Bent vieną kartą pirkus skrydį, kelionę ar lagaminą, kelionių vadybininkas tavęs niekada nepamirš, gal savo gimimo datą ir reikės priminti, bet kiek turi vaikų ar kur mėgsti keliauti jis niekada nepamirš. O laikui einant jis net taps tavo tikru draugu pas kurį ateisi ne tik pirkti, bet ir paklausti patarimo ar tiesiog kai lauke pradės lyti, o tu neturėsi skėčio.
  10. Turėti savo kelionių agentą – madinga. Galite sakyti, kad madų nesivaikote, tada ką jūsų rankose veikia iphon’as? O kuo vardu tas mielas jorkis ant sofos? Gučis? AWWWW kaip miela… :)))

Atminkite – mes dirbame jums, t.y., TAU.  Tai tiek, laukiame kelionių agentūroje 1000 mylių, Inga, Sandra ir Agnė. 😉