fbpx

SURASKITE SAVO SVAJONIŲ KELIONĘ

10 neįtikėtinų faktų apie BURJ AL ARAB viešbutį

Šiandien norime su jumis pasidalinti įdomiais faktais apie vieną prabangiausių pasaulyje viešbučių – BURJ AL ARAB Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Turbūt dauguma apie jį esate girdėję, tačiau ar tikrai įsivaizduojate, koks jis įspūdingas ir išskirtinis? Štai keletas neįtikėtinų faktų apie šį viešbutį:

 1. Tai vienintelis septynių žvaigždučių viešbutis pasaulyje.
 2. Burj Al Arab yra išskirtinai aukštas pastatas, kurio aukštis 321 m. ir jis yra 21 m. aukštesnis už Eifelio bokštą ir tik 60 m. žemesnis už „Empire State“ pastatą Niujorke.
 3. Šiame viešbutyje yra naudojamos rečiausios dygsniuotos pūkinės antklodės. Pūkai yra surenkami iš apleistų Islandijos dygliuotų ančių lizdų. Iš vieno lizdo paimama tik apie 15–20 g. pūkų, o kasmet leidžiama surinkti tik 2 000 kg., todėl antklodės yra labai vertinamos.
 4. Šiame viešbutyje yra pagalvių meniu – svečiams siūloma net 17 skirtingų pagalvių rūšių, kad kiekvienas svečias galėtų miegoti palaimingai.
 5. Interjeras paauksuotas iš 24 karatų aukso. Puošniam viešbučio interjerui papuošti buvo sunaudota maždaug 1790 kv. m. 24 karatų aukso lapų.
 6. Šiame viešbutyje yra didžiausios „Swarovski“ krištolo lubos pasaulyje. Viešbučio japoniško restorano lubas puošia 21 000 kristalų, kurie buvo naudojami Paukščių Takui atspindėti.
 7. Antrame pastato aukšte yra įrengtas uždaras fontanas, kuris vandens sroves iššauna iki 40 m. aukščio.
 8. Burj Al Arab viešbutis yra vienintelis pastatas, pastatytas ant dirbtinės salos.
 9. Nepaisant milžiniško dydžio, Burj Al Arab yra tik 28 aukštai, kuriuose įrengti 202 numeriai.
 10. Viešbutis turi sraigtasparnių aikštelę, esančią 210 metrų aukštyje virš žemės.
Kelionių lagaminas

NERADAI SAVO SVAJONIŲ KELIONĖS?

Ir gauk individualų pasiūlymą!


  Viešbučio žvaigždučių skaičius*:

  Maitinimo tipas*: